تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد علوم پزشکی بهبهان

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، خبرنگاران/خوزستان معاون وزارت بهداشت از عملکرد دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیک پنجم کرونا و واکسیناسیون در مقایسه با کل کشور تقدیر کرد.

تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد علوم پزشکی بهبهان

دکتر رمضان احدی سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان در دیدار با دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت های بهداشت، درمان و آموزش دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیک پنجم کرونا و واکسیناسیون پرداخت.

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشکده علوم پزشکی بهبهان، وی ضمن اشاره به ابتکارات و تلاش های دانشکده علوم پزشکی بهبهان در واکسیناسیون، خدمات مناسب و کافی درمانی در بیمارستان های شهرستان برای بیماران سرپایی و بستری در پیک پنجم کرونا را تشریح کرد.

احدی با بیان نتایج مطالعات حاصل از آنالیز موارد مرگ کرونا در نیمه اول سال 1400 و اثر واکسیناسیون در کادر درمان شهیدزاده، به اهمیت و نقش واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلا، بستری و مرگ در شهرستان های بهبهان و آغاجری اشاره کرد.

وی گفت: دانشکده علوم پزشکی بهبهان با به کارگیری نتایج پژوهش های صورت گرفته در کمیته علمی کرونا و اقدامات موثر در زمینه واکسیناسیون و همکاری رسانه ها در جلب مشارکت مردمی توانسته است در زمینه کنترل بیماری در پیک پنجم کرونا و واکسیناسیون در کشور سرآمد باشد.

دکتر علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا هم ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات موثر دانشکده علوم پزشکی بهبهان در زمینه درمان و واکسیناسیون و همه همکاران حوزه سلامت کشور به ویژه مراقبین سلامت و بهورزان دانشکده علوم پزشکی بهبهان، نام کرد این دانشکده در حد بسیار بالایی پیروز به واکسیناسیون مردم عزیز روستانشین شده است.

در آخر دکتر رییسی با تاکید بر ارائه جهادگرانه خدمات سلامت از تمامی نیروها و پرسنل مجموعه علوم پزشکی شهرستان بهبهان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 509

به "تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد علوم پزشکی بهبهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر معاون وزارت بهداشت از عملکرد علوم پزشکی بهبهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید