ساماندهی و پاکسازی جداره بزرگراه شهید یاسینی در منطقه 13

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، با اجرای فاز اول طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران ، جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل لواسانی تا تقاطع بزرگراه شهید بابائی در منطقه13 پاکسازی وساماندهی شد.

ساماندهی و پاکسازی جداره بزرگراه شهید یاسینی در منطقه 13

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در مورد اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران گفت : با توجه به برنامه ریزی اجرا شده برای حل معضلات محدوده حدفاصل بزرگراه شهید یاسینی تا بابائی در محدوده منطقه 13 ، در اولین گام ، ضمن نیازسنجی، مسائل و موضوعات حیطه خدمات شهری در این محور شناسایی شد.

او اضافه کرد : با همکاری عوامل خدمات شهری نواحی چهارگانه و استفاده از ادوات و تجهیزات سنگین، طرح فوریتی نگهداشت شهر با فعالیت 210 کارگر در این محور اجرایی شد.

شهردار منطقه13، جمع آوری 15 دستگاه خاک و نخاله از محدوده ، بازپیرایی و پاکسازی 2 هکتار از فضای سبز ، رسوب برداری 1.5 کیلومتر از مسیل سرخه حصار از جمله اقدامات اجرا شده در این طرح برشمرد و یاد آور شد : این طرح که برای اولین بار به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست اجرایی شده ، با توجه به زمان بندی مشخص شده ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 269

به "ساماندهی و پاکسازی جداره بزرگراه شهید یاسینی در منطقه 13" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی و پاکسازی جداره بزرگراه شهید یاسینی در منطقه 13"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید