شرایط شرکت دانشجویان دانشگاه تهران در دوازدهمین جشنواره نشریات اعلام شد، مهلت ارسال آثار تا 30 دی ماه

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران طی فراخوانی شرایط شرکت در دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 12 را گفت.

شرایط شرکت دانشجویان دانشگاه تهران در دوازدهمین جشنواره نشریات اعلام شد، مهلت ارسال آثار تا 30 دی ماه

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران طی فراخوانی شرایط شرکت در دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 12 را اظهار داشت.

بر اساس این فراخوان، جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 12 با شعار عینیت در خبر، انصاف در تحلیل و آزادی در بیان، آغاز به کار کرده است. در این جشنواره، آثار در پنج بخش نشریات برگزیده، فضای مجازی، آثار برگزیده، بخش ویژه و بخش سرزمین مادری قابل شرکت است.

هر دانشجو می تواند در هر یک از رشته های بخش آثار و بخش ویژه تا سه اثر را ارسال کند از این رو، شرکت کنندگان باید سه اثر از بهترین آثار خود را در جشنواره شرکت دهند.

مدیر مسئولان و نویسندگان نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، می توانند تا 30 دی 1399 نسبت به ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره در سامانه titrfestival.ir اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 1

به "شرایط شرکت دانشجویان دانشگاه تهران در دوازدهمین جشنواره نشریات اعلام شد، مهلت ارسال آثار تا 30 دی ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط شرکت دانشجویان دانشگاه تهران در دوازدهمین جشنواره نشریات اعلام شد، مهلت ارسال آثار تا 30 دی ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید