پرداخت بیش از 257 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تهرانی

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت بیش از 257 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت در سال 1399 خبر داد.

پرداخت بیش از 257 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تهرانی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با ارائه گزارشی از تسهیلات پرداخت شده از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان در سال گذشته، گفت: 30 هزار و 737 فقره تسهیلات قرض الحسنه در سال 1399 به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی میزان تسهیلات قرض الحسنۀ پرداختی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران و سایر اقشار نیازمند را، بیش از 257 میلیارد و 143 میلیون تومان اعلام نمود و اضافه نمود: تسهیلات اعطایی به نیازمندان برای ایجاد اشتغال، امور درمانی، ازدواج، امور تحصیلی، بدهی و تعمیر، ساخت و ودیعه مسکن بوده است.

پرپنچی با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ قرض الحسنه و بهره مندی از ظرفیت حداکثری خیّران در اعطای تسهیلات به نیازمندان، گفت: خیّران حقوقی و حقیقی می توانند با سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، این نهاد را در رفع مسائل نیازمندان و مددجویان تحت حمایت یاری نمایند.

پرپنچی با اشاره به اینکه یکی از خدمات غیرحضوری کمیته امداد افتتاح شعبه دیجیتال صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است، خاطرنشان کرد: مشتریان و سپرده گذاران می توانند با مراجعه به آدرس www.sqev.ir صفحه خدمات الکترونیک، صفحه شعبه دیجیتال و انتخاب گزینه افتتاح حساب غیر حضوری، بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب صندوق و یا ادارات کمیته امداد، نسبت به افتتاح حساب پس انداز اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 395

به "پرداخت بیش از 257 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت بیش از 257 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید