بازی Dragons Dogma 2 رسما از سوی کپ کام معرفی شد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، شرکت کپکام (Capcom) سازنده مجموعه درگونز دوگما (Dragons Dogma) گفت که شماره 2 این مجموعه در حال ساخت است. طبق چیزی که اعلام شده این بازی با استفاده از موتور آر ای (RE Engine) کپکام ساخته شده است. کپکام اطلاعات بیشتری از درگونز دوگما 2 عرضه نکرده است. به این معنا که هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های مورد نظر هنوز معین نشده است.

بازی Dragons Dogma 2 رسما از سوی کپ کام معرفی شد

کپکام در مراسم 10 سالگی مجموعه درگونز دوگما خبر ساخته شدن شماره 2 این مجموعه را گفت. بازی درگونز دوگما در سبک نقش آفرینی و اکشن است. همینطور اینکه طرفداران بسیاری در جهان دارد. اولین بازی درگونز دوگما در سال 2012 برای کنسول های نسل 7 عرضه شد. پس از آن در سال 2016 این بازی برای کامپیوتر هم عرضه شد.

داستان بازی هم چندان پیچیده نیست. شما در نقش آریسن (Arisen) بازی خواهید کرد. هدف او این است تا اژدهای جهانی خود را از بین ببرد. به طور کلی تمرکز بازی به شدت روی اکشن است. عناصر نقش آفرینی نیز به وضوح در آن مشخص است اما مبارزات به شدت لذت بخش هستند. یکی از نکات مهم آریسن این است که قابلیت شخصی سازی دارد. به همین دلیل شما خودتان کرکتر اصلی بازی را طراحی خواهید کرد.

دنباله درگونز دوگما جهان باز هم هست. ترکیب نقش آفرینی و جهان باز چیزی است که در عناوین امروزی بسیار مشاهده می شود. افزودن حالت جهان باز به بازی نیازمند محتوای زیادی است. با توجه به اینکه درگونز دوگما در جهانی فانتزی جریان دارد به همین دلیل اگر تیم سازنده کمی خلاقانه عمل کند می تواند انتظارات را برآورده کند.

بازی درگونز دوگما در اصل تنها این 2 شماره نیست. بلکه در این 10 سال عناوین مختلفی از این مجموعه عرضه شده است. بحث اصلی اینجاست که این عناوین از لحاظ محتوای اصلی با شماره 1 یکسان هستند. تنها تفاوت اینجاست که این عناوین محتوای بیشتری نسبت به بازی اصلی داشتند. کپکام در حال حاضر در شرایط چندان خوبی در جهانی گیمینگ قرار ندارد. به همین دلیل باید از عناوینی مثل درگونز دوگما استفاده کند تا خود را نجات دهد.

می توانید برنامه کامل کپ کام برای رونمایی از Dragons Dogma 2 را در ادامه ببینید.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 789

به "بازی Dragons Dogma 2 رسما از سوی کپ کام معرفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Dragons Dogma 2 رسما از سوی کپ کام معرفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید