مقالات گردشگری

خوش شانسی محمود فکری و علیرضا منصوریان!

شاید منصفانه نباشد که این همه زود محمود فکری را مقصر ناکامی استقلال معرفی کرد اما او حالا با پوست و استخوان درک می نماید که استقلال، نساجی نیست.

6 بهمن 1399

روسیه چند موشک از نوع بالستیک و زمین پایه آزمایش کرد

وزارت دفاع روسیه از آزمایش چند فروند موشک بالستیک ، دریایی و زمین پایه خبر داد.

2 بهمن 1399

ممنوعیت جدید در اردوی پرسپولیس

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی بعد از یک روز استراحت تمرینات خود را از دیروز دوباره شروع کردند که هفته گذشته نخستین اردوی خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه تیمی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا پشت سر گذاشتند.

2 بهمن 1399

قوانین داخل هواپیما

در هنگام سفر با هواپیما اصول و نکات مهمی را باید بدانیم که به عنوان قوانین داخل هواپیما در سفرهای هوایی در تمام جهان شناخته می شوند. تجربه سفرهای هوایی اغلب در باورها پیچیدگی و متفاوت بودن سفرها را دارد و ممکن است تمامی سفرهای هوایی شما مثل هم نباشد. سفر...

2 بهمن 1399

بازدید سرزده سرلشکر موسوی از هوانیروز ارتش

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور سرزده در ستاد هوانیروز از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد.

18 دی 1399

تبدیل روستای تاریخی کنزق به پایگاه ملی تصویب شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با پیگیری های صورت گرفته و برگزاری جلسات مختلف تبدیل روستای تاریخی کنزق سرعین به پایگاه ملی به تصویب رسید.

17 دی 1399

مجتمع تفریحی گرین لند؛ مراکز تفریحی معروف شیراز

این شهر همیشه مقصد جهانگردی مسافران ایرانی و خارجی بوده است. شیراز را می توان یکی از محبوب ترین مقاصد جهانگردان نام برد زیرا که از تمام لحاظ برای یک جهانگرد می تواند انتخاب اول باشد.

16 دی 1399

5 فیلم کارآگاهی که داستانی عاشقانه دارند

فیلم های کارآگاهی که گاهی مضمون های جاسوس محور هم دارند، تقریبا نشانی از احساسات را یدک نمی کشند. در بیشتر این فیلم ها، شخصیت های خوب و بد با جدیت و بدون هیچ نشانی از آرامش برای رسیدن به هدف اصلی شان تلاش می کنند. تفاوتی ندارد این هدف دستگیری یک قاتل سرشناس...

9 دی 1399

افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها

در آستانه روز شکرگزاری و به رغم درخواست مرکز کنترل بیماری های آمریکا برای خودداری از سفر در دوران کرونا، آمار سفر آمریکایی ها افزیش یافته است.

6 دی 1399

خبرنگاران توزیع روزانه 500 تن بذر گندم در گلستان و چند خبر کوتاه

گنبدکاووس - خبرنگاران - توزیع روزانه 500 تن بذر گندم، برگزاری مزایده سه بنای تاریخی گلستان برای واگذاری به بخش خصوصی، افزایش 6 تا هفت درجه ای دما و کاهش 79 درصدی وقوع شرارت در گنبدکاووس از جمله اخبار کوتاه امروز چهارشنبه گلستان است.

4 دی 1399

استقبال کی یف از پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت وزارت خارجه اوکراین، کی یف با استقبال از آمادگی تهران برای پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی تاکید نمود که مبلغ غرامت پس از تعیین شدن جزئیات این سانحه آنالیز خواهد شد.

4 دی 1399

بسته حمایتی اصناف به ستاد ملی مدیریت کرونا ارائه شد

رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا از جمع بندی بسته حمایتی اصناف در طی اعمال محدودیت ها در طرح جدید مقابله با کرونا و ارائه به ستاد ملی خبر داد: در این بسته حمایتی مواردی همچون بیمه، اجرای چک ها و حمایت از اصناف به طور کلی مدنظر قرار گرفته...

30 آذر 1399

بخشی از حقوق کارگران شرکت جهادنصر پروژه 46 هزار هکتاری پرداخت شد ، واریز مابقی حقوق طی 45 روز آینده

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویان سیستان و بلوچستان گفت: بعد از ماه ها پیگیری بخشی از حقوق کارگردان شرکت جهادنصر همدان مربوط به پروژه 46 هزار هکتاری، هفته جاری پرداخت و مابقی آن طی 45 روز آینده واریز می گردد.

29 آذر 1399

بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!

با انتشار تریلر تام و جری برای نخستین بار تصاویری از فیلم جدید و زنده ای که برمبنای این 2 شخصیت محبوب ساخته شده است، دیده شد.

29 آذر 1399

کلاهبرداری جدید مجازی درایام کرونا: ثبت نام تردد در تعطیلات دوهفته ای!

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: کلاهبرداران با ایجاد سایت های جعلی در پوششثبت نام تردد در سامانه های حمل و نقل درون و برون شهری در ایام محدودیت های کرونا اقدام به سرقت اطلاعات هویتی و بانکی شهروندان می کنند.

29 آذر 1399

واکسن کرونا؛ یک تنه بورس جهانی را سبز و قرمز می نماید

اخبار مثبت و امیدوارنماینده بیشتر در مورد فراوری نهایی واکسن کرونا موجب شده تا بازارهای جهانی بار دیگر اعتمادبه نفس بیشتری پیدا نمایند.

29 آذر 1399