برگزاری جلسه وبینار هم اندیشی روسای هیئت های گلف استان ها و انجمن های تابعه با عزیزی

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، جلسه وبینار هم اندیشی روسا و سرپرستان هیئت های گلف استان ها و انجمن های تابعه با ریاست فدراسیون گلف امروز برگزار گردید.

برگزاری جلسه وبینار هم اندیشی روسای هیئت های گلف استان ها و انجمن های تابعه با عزیزی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، این جلسه با حضور دکتر عزیزی رئیس فدراسیون، مهرداد جمشیدی دبیرکل فدراسیون، دلیران سرپرست انجمن مینی گلف، سعیدی نایب رئیس فدراسیون آسیایی وودبال به نمایندگی از انجمن وودبال، روسا و سرپرستان هیئت های گلف 27 استان و منطقه ها آزاد به صورت وبینار انجام شد.

در این جلسه هم اندیشی در مورد زیرساخت ها، احداث مجموعه هایی متناسب با انجمن های تابعه فدراسیون، برگزاری دوره های مربیگری در سطح کشوری و استان ها، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در بخش رشته های تابعه فدراسیون از جمله مینی گلف در سال 1401 و برنامه های فدراسیون در سال آینده به بحث و گفت وگو پرداخته شد.

دکتر عزیزی، رئیس فدراسیون نیز ضمن حمایت از برنامه های اعلام شده، گفت: فدراسیون نقش حمایتی و نظارتی دارد و امیدواریم با همیت و تلاشی که همه ارکان فدراسیون، هیئت ها و انجمن ها انجام می دهند، گلف بتواند در سال آینده به فرایند رو به رشد خود ادامه دهد و سال 1401، سالی توام با موفقیت برای این رشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 693

به "برگزاری جلسه وبینار هم اندیشی روسای هیئت های گلف استان ها و انجمن های تابعه با عزیزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه وبینار هم اندیشی روسای هیئت های گلف استان ها و انجمن های تابعه با عزیزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید