درخواست جالب مادر ایلان ماسک ، پسرم نفرت فراوانی برای خودش خریده است

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، همشهری آنلاین نوشت: مِی ماسک، مادر ایلان ماسک از مردم خواسته است که با پسرش بد رفتاری نکنند.

درخواست جالب مادر ایلان ماسک ، پسرم نفرت فراوانی برای خودش خریده است

او به عنوان بخشی از مصاحبه ای برای یک مستند درباره پسرش صحبت کرد. می ماسک، ایلان را یک نابغه توصیف و درباره اینکه چگونه پیروزیت بزرگ او، دلیلی برای نفرت فراوان شده است، توضیحاتی را ارائه کرد.

شرکت های اصلی ماسک یعنی تسلا و اسپیس ایکس، بسیار پیروز هستند و می می گوید که با این شرکت ها، او نفرت فراوانی را برای خود خریده است.

ماسک هفته هاست که در سرفصل اخبار واقع شده است. ابتدا برای پیشنهاد خرید توییتر، سپس برای عقب نشینی از آن و سپس برای بازگشت به مسیر و در نهایت عقد معامله.

دستیابی ماسک به پلتفرم رسانه های اجتماعی هنوز موضوع داغ بحث در همه جا است. او به محض این که مسئولیت را بر عهده گرفت، پاراگ آگراوال مدیرعامل و چندین مدیر ارشد دیگر را برکنار کرد.

ماسک سپس موضوع تیک آبی 8 دلاری را مطرح و بعد از آن عقب نشینی کرد. در حالی که ماسک با دو شرکت برگ خود و بعلاوه موضوع ارزهای دیجیتال، جنجال های بسیاری را به پا نموده، اضافه شدن توییتر به این موضوع ها هم دلیلی برای پرحاشیه تر شدن ثروتمندترین فرد دنیا شده است.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 آبان 1401 بروزرسانی: 23 آبان 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 858

به "درخواست جالب مادر ایلان ماسک ، پسرم نفرت فراوانی برای خودش خریده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست جالب مادر ایلان ماسک ، پسرم نفرت فراوانی برای خودش خریده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید