ماجرای تماشاچی عصر نو که اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود؟

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، روز آدینه در برنامه هشتگ عصر نو به ماجرای اجرای هومن یارمحمدی فردی که از میان تماشاگران روی صحنه آمد، قطعه ای را اجرا کرد و به مرحله بعد رفت، پرداخته شد.

ماجرای تماشاچی عصر نو که اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود؟

به گزارش خراسان، ایمان قیاسی پس از یادآوری این ماجرا شرح داد که قبلا یک بار دیگر هم این اتفاق در عصر نو اتفاق افتاده و یک خواننده از میان تماشاگران فرصت اجرا روی صحنه را پیدا نموده بود! در حالی که به نظر می رسد نمی توان به واسطه این اتفاق، عدول عصر نو از قوانین خودش، برای هومن یارمحمدی را توجیه کرد. علاوه بر این، شرایط یارمحمدی با تماشاگری که روی صحنه آمد کاملا فرق دارد و نمی توان این دو اتفاق را برابر دانست.

استقبال متفاوت از هومن یارمحمدی

در ویدئویی که در هشتگ عصر نو پخش شد، احسان علیخانی شرح می دهد یکی از تماشاگران به او گفته در فصل دوم و سوم مسابقه ویدئویی از خوانندگی خود برای عصر نو ارسال نموده، اما دیده نشده است. علیخانی پس از گفت وگوی کوتاهی با این فرد که در میان تماشاگران نشسته بود، او را در عمل اجرا شده قرار داد و گفت روی صحنه برود و ترانه ای بخواند. این تماشاگر ترانه کوتاهی را بدون موسیقی از روی موبایل خواند، اما در مورد هومن یارمحمدی شرایط کاملا متفاوت و البته مهیا بود.

او پس از این که اتفاقی به وسیله احسان علیخانی انتخاب شد، روی صحنه آمد و قطعه نفرین را خواند که اتفاقا موزیک آن به صورت تنظیم شده و آماده موجود بود! یارمحمدی به میزان شرکت نمایندگانی که از فیلتر ارسال فیلم و راستی آزمایی عبور نموده بودند، فرصت اجرای یک قطعه کامل را داشت و با رای داوران در فینال حاضر شد، در صورتی که این اتفاق برای فردی که ویدئوی اجرایش را در هشتگ... دیدیم، رخ نداد و حتی اجرای او در برنامه اصلی یعنی قسمت سوم، اصلا پخش نشد.

نقض قوانین مسابقه

هر مسابقه ای چارچوب و قوانینی دارد که همه شرکت نمایندگان باید آن را رعایت نمایند تا به رقابت راه یابند، بنابراین حتی اگر فرض کنیم فرصتی مشابه فرصت هومن یارمحمدی در اختیار دیگر افراد قرار گرفته باشد، باز هم مسئله اجحاف در حق دیگر شرکت نمایندگان مسابقه و نقض قوانین همچنان به قوت خود باقی است و نمی توان به واسطه آن ماجرای هومن یارمحمدی را توجیه کرد.

اگر او صرفا قطعه ای را اجرا می کرد و با رای داوران به فینال نمی رفت و زنگ طلایی احسان علیخانی را دریافت نمی کرد، ایراد مهمی به موضوع وارد نبود، اما او بدون طی مراحل لازم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 775

به "ماجرای تماشاچی عصر نو که اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تماشاچی عصر نو که اجازه اجرا پیدا کرد، چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید