ماجرای سرو قلیان در اکران خصوصی یک سینما

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، مدیر کل نظارت بر عرضه و نمایش سینما اعلام کرد که در صورتی که سینماداران رفتاری خلاف قانون و فرهنگ سینما داشته باشند، از درجه سینمای آنان کم می شوند و مدیر سینما نیز عزل خواهد شد.

ماجرای سرو قلیان در اکران خصوصی یک سینما

به گزارش خبرنگاران، یکی از سینماهای شهر تهران در روزهای قبل در صفحه اینستاگرامش با انتشار استوری از سرو قلیان در سینمای VIP خبر داده بود.

این سینما اعلام نموده بود که امکان اکران فیلم برای دو نفر به صورت ویژه را دارد که بلیت آن به همراه قلیان 250 هزار تومان خواهد بود! همینطور در صورتی که مشتریان اکران اختصاصی بخواهند برای بالای 20 نفر، نفری 50 هزار تومان هزینه بلیت آنان خواهد شد و زیر 10 نفر نیز قیمت بلیت نفری 170 هزار تومان خواهد بود.

خبرنگار تسنیم برای پیگیری این موضوع در تماس تلفنی با محمدرضا فرجی مدیرکل عرضه و نظارت بر سینما، جویای این خبر و واکنش سازمان سینمایی کشور شد.

فرجی بیان نمود: امروز بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی در تماس با مدیر سینما درباره صحت این موضوع سؤال کردیم که مدیر سینمای مذکور از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد. این طور که گزارش بازرسان ما می گوید مدیر صفحه اینستاگرام این سینما برای جذب مخاطب دست به چنین کاری زده است که با تذکر ما قرار شد که این سینما تحت هیچ عنوان این عمل خلاف قانون را انجام ندهد. در ضمنً این سینما حق انتشار چنین پستی را به صورت مجدد ندارد.

وی اضافه نمود: در صورتی که این سینما یا هر سینمای دیگر عمل خلاف قانون انجام دهند مدیریت سینما عزل خواهد شد و درجه سینمایی آن کم می گردد. علت این اتفاق از سویی بد سلیقگی مدیران روابط عمومی سینماها و از سوی دیگر به فروش کم سینماها در ایام اخیر مرتبط است. البته در حال حاضر فروش سینماها در هفته های اخیر بهتر شده است و امیدواریم که با بهتر شدن اوضاع فروش در هفته های بعد بتوانیم شاهد حضور بیشتر مردم در سینماها باشیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 386

به "ماجرای سرو قلیان در اکران خصوصی یک سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای سرو قلیان در اکران خصوصی یک سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید