مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، شهردار شیراز با بیان اینکه مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند، گفت: طرح پیوند بین مردم و مسئولان در راستای تکریم شهروندان اجرایی می گردد.

مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند

محمدحسن اسدی در جلسه شورای اداری شهرداری شیراز با بیان اینکه معتقد به تدوین و اجرای خط مشی راهبردی و برنامه ریزی در همه امور شهرداری شیراز بوده است، گفت: باید در همه فعالیت ها براساس راهبرد برنامه محوری حرکت کرد.

او با بیان اینکه مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند، اضافه کرد: در راستای تحکیم شهروندان، طرح پیوند بین مردم و مسئولان را اجرایی می کنیم.

شهردار کلان شهر شیراز با اشاره به بدهی های موجود گفت: به سمت ساماندهی بدهی ها حرکت خواهیم کرد.

به گفته اسدی، پایش هزینه، جذب سرمایه گذار، انعقاد قرارداد و تامین منابع اقتصادی برای بهره برداری از خط 2 مترو در امسال در دستور کار خواهد بود.

مدیر ارشد شهری شیراز با تصریح بر ظرفیت یاوران شورای اسلامی شهر گفت: تقویت روابط شهرداری با یاوران و معتمدین سطح محلات در دستور کار منطقه ها شهرداری شیراز باشد.

او با تاکید بر اجرای برنامه های فاخر به وسیله سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، خواهان حرکت این سازمان برمبنای نقشه راه امور فرهنگی شد.

اسدی بر پیوست فرهنگی و اجتماعی پروژه های عمرانی، آموزش شهروندی و توسعه فعالیت های ورزشی برای شهروندان در نقاط مختلف شهر تأکید کرد.

محرومیت زدایی از دیگر مواردی بود که مورد توجه جدی شهردار شیراز قرار داشت و زیباسازی شهر و ساماندهی مشاغل مزاحم را از دیگر دستور کار های شهرداری برشمرد؛ بنابراین گزارش، در این جلسه که با حضور معاونین، شهرداران منطقه ها، رؤسای سازمان ها، مدیران کل، مشاوران و دیگر مدیران ستادی تشکیل شد، بعضی اعضای حاضر در جلسه به ارائه گزارش و نقطه نظرات خود پرداختند.

خبرنگاران فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1401 بروزرسانی: 20 مهر 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 844

به "مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان هیچ شأنی جز خدمت به مردم ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید