افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، در آستانه روز شکرگزاری و به رغم درخواست مرکز کنترل بیماری های آمریکا برای خودداری از سفر در دوران کرونا، آمار سفر آمریکایی ها افزیش یافته است.

افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها

ایسنا: یو اس آ تودی، با این که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده فرایند افزایشی دارد و مرکز کنترل بیماری های آمریکا اخیرا با انتشار بیانیه ای از مردم این کشور خواسته بود از سفر در آستانه روز شکرگزاری خودداری نمایند، همچنان شمار بسیار زیادی از آمریکایی ها برای سفر به فرودگاه ها مراجعه می نمایند.

روز آدینه بیش از یک میلیون مسافر از گیت بازرسی فرودگاه های ایالات متحده عبور کردند. روز شنبه، این آمار نزدیک به یک میلیون گزارش شد که با این حساب، آمار مسافران مجموع دو روز آدینه و شنبه را به بیش از دو میلیون نفر رساند.

هجوم مسافران در روز آدینه درحالی به وقوع پیوست که فقط یک روز پیش از آن، مرکز کنترل بیماری ها در آمریکا بیانیه ای شامل هشدارهایی درباره سفر در دوران تعطیلات منتشر نموده بود.

راجر رو مدیرعامل سازمان انجمن سفر ایالات متحده معتقد است بعضی از مردم نسبت به هشدارهای مرکز کنترل بیماری ها اهمیت می دهند اما در عین حال پیش بینی ها از احتمال سفر 50 میلیون آمریکایی برای روز شکرگزاری حکایت دارد.

مرکز کنترل بیماری ها سفر را تنها عامل خطرناک موثر بر افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا عنوان ننموده و نسبت به گسترش این ویروس در گردهمایی های خانوادگی در دوران کرونا نیز هشدار داده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 34

به "افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید