ورود مسافر خارجی از سه کشور به ایران ممنوع شد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، تهران (پانا) - مسافران بالای 12 سال با تابعیت غیر ایرانی علاوه بر تست PCR، باید دارای کارت واکسیناسیون کرونا به زبان انگلیسی بوده و از آخرین نوبت تزریق واکسن 14 روز گذشته باشد.

ورود مسافر خارجی از سه کشور به ایران ممنوع شد

به گزارش ایرنا، پذیرش مسافران با تابعیت غیر ایرانی که در 14 روز گذشته در یکی از کشورهای فرانسه، انگلیس، دانمارک و نروژ اقامت داشته یا به طور ترانزیت در کشورهای فوق بوده اند، تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

روابط عمومی هواپیمایی هما اعلام نمود با هدف افزایش اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از توسعه ویروس کرونا در کشور، مسافران ورودی در پروازهای بین المللی به ایران با داشتن شرایط تازه می توانند به ایران سفر نمایند.

بر اساس این گزارش، پذیرش مسافران با تابعیت غیر ایرانی که در 14 روز گذشته در یکی از کشورهای فرانسه، انگلیس، دانمارک و نروژ اقامت داشته و یا به طور ترانزیت در کشورهای فوق بوده اند، تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست. مسافران دیپلمات از این مقررات مستثنی هستند.

هم چنین تمامی مسافران بالای 13 سال در پروازهای ورودی به ایران باید در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز آزمایش PCR را انجام داده و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

مسافران بالای 12 سال با تابعیت غیر ایرانی علاوه بر تست PCR، باید دارای کارت واکسیناسیون کرونا به زبان انگلیسی بوده و از آخرین نوبت تزریق واکسن 14 روز گذشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 647

به "ورود مسافر خارجی از سه کشور به ایران ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود مسافر خارجی از سه کشور به ایران ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید