سلامتی و پزشکی

خبرنگاران عناوین روزنامه های 29 آذر ماه خراسان رضوی

روزنامه های خراسان رضوی روز شنبه بیست و نهم آذر ماه 1399 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان های برجسته آنها مرور می گردد.

9 بهمن 1399

معرفی سریال Money Heist: به خاطر یک مشت یورو!

سریال های غیرانگلیسی زبان به سختی می توانند مخاطبان بسیار زیادی پیدا کنند و در سطح جهانی دیده شوند. اما سریال اسپانیایی La casa de papel یا همان Money Heist که آن را با عنوان سرقت پول هم می شناسیم، حالا به یکی از شناخته شده ترین سریال های غیرانگلیسی زبان چند سال اخیر...

9 بهمن 1399

دورهمی؛ مهمترین عامل انتقال کرونا در ایران

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که همچنان مهمترین عامل انتقال بیماری کووید 19 در کشور، مربوط به دورهمی ها و مهمانی های خانوادگی است.

5 بهمن 1399

دریافت تست کرونا از دانشجویان با وجود آموزش آنلاین

دانشگاه ایلینوی(Illinois)آمریکا تعداد آزمایش های تست کرونا از دانشجویان با استفاده از بزاق دهان را به یک میلیون رساند.

3 بهمن 1399

ممنوعیت جدید در اردوی پرسپولیس

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی بعد از یک روز استراحت تمرینات خود را از دیروز دوباره شروع کردند که هفته گذشته نخستین اردوی خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه تیمی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا پشت سر گذاشتند.

2 بهمن 1399

قوانین داخل هواپیما

در هنگام سفر با هواپیما اصول و نکات مهمی را باید بدانیم که به عنوان قوانین داخل هواپیما در سفرهای هوایی در تمام جهان شناخته می شوند. تجربه سفرهای هوایی اغلب در باورها پیچیدگی و متفاوت بودن سفرها را دارد و ممکن است تمامی سفرهای هوایی شما مثل هم نباشد. سفر...

2 بهمن 1399

خبرنگاران دختران وزنهبردار برای نخستین مرتبه به پیکارهای جوانان دنیا میروند

تهران- خبرنگاران- نایب رییس زنان فدراسیون وزنه برداری گفت: تیم وزنه برداری جوانان دختر ایران برای نخستین مرتبه به پیکارهای جهانی در کشور عربستان اعزام خواهند.

1 بهمن 1399

شخصیتشناسی؛ چقدر اعتماد به نفس دارید؟

خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص به خاطر تجربه های قبلی به توانایی ها و استعداد های خود در انجام کار ها به صورت موفقیت آمیز اعتماد می نماید و آن ها را باور دارد.

30 دی 1399

قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا مقررات بیمارستان ملی بچه ها ایالات متحده را با برداشتن ماسک از صورتش برای خواندن کتابی برای بچه ها نقض کرد.

29 دی 1399

فولیکولیتیس چیست و چه علائمی دارد؟

فولیکولیتیس التهاب و عفونت فولیکول های مو است که در هر نقطه ای روی پوست پدیدار می شود. خارش پوست و جوش از علائم این گونه عفونت ها هستند.

28 دی 1399

تکرار دستورالعمل&zwnjها و هشدارها برای فرهنگ&zwnjسازی است

امیر سرتیپ دوم پزشک موذنی گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته بیماری های مسری و حاد تنفسی در چند سال آینده بشر را درگیر خواهد نمود و تکرار دستورالعمل ها و هشدار ها برای فرهنگ سازی است.

20 دی 1399

مجتمع تفریحی گرین لند؛ مراکز تفریحی معروف شیراز

این شهر همیشه مقصد جهانگردی مسافران ایرانی و خارجی بوده است. شیراز را می توان یکی از محبوب ترین مقاصد جهانگردان نام برد زیرا که از تمام لحاظ برای یک جهانگرد می تواند انتخاب اول باشد.

16 دی 1399

با این 10 نکته خشم خود را کنترل کنید!

بحثی بین ما و همکارمان پیش آمده و ناگهان از کوره در می رویم و فریاد می زنیم. به همسرمان حرف هایی می زنیم که بعداً قادر به دفاع کردن از آن نیستیم. همه اینها یعنی ما قادر نیستیم وقتی که خشمگین می شویم خودمان را کنترل کنیم و همین ماجرا ریشه بسیاری از مسائل...

16 دی 1399

دانشسرای عالی تبریز؛ سندی از قدمت آموزش و پرورش در ایران

برای عاشقان علم و دانش، دانشسرای عالی تبریز سرشار از احترام و علاقه است؛ محلی که در آن بزرگان زیادی از جمله محمدنقی براهنی، پدر علم روانسنجی ایران تحصیل کرده و جهت را برای دانشجویان دیگر هموار کرده اند. هشت نفر نیز از جمله شهید ثقه الاسلام نیز از فارغ...

15 دی 1399

500 هزار بیمار دیگر اضافه شدند

به کل مبتلایان به کرونا در سراسر جهان 500 هزار نفر دیگر آن هم در کمتر از 24 ساعت اضافه شدند.

15 دی 1399

نکوداشت سه مستندساز پیشکسوت در سینماحقیقت

تهران (پانا) - در چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت، از سه استاد مستندساز و پیشکسوت سینمای مستند ایران تقدیر بعمل خواهد آمد.

11 دی 1399

فریب کرونا را نخوریم، مراقب هجوم دقیقه 90 ویروس باشیم

وزیر بهداشت، با اشاره به فرایند کاهشی بیماری کرونا در کشور، گفت: مراقب باشیم دوباره گرفتار عادی شدن شرایط کرونایی نشویم.

11 دی 1399

توصیه های کرونایی سوگل طهماسبی به مردم

امیدوارم مردم همکاری و همدلی نمایند، از رفت و آمدهای غیرضروری بپرهیزند، نکات بهداشتی را رعایت نمایند، سفرهای بی دلیل نروند و توصیه های ایمنی را گوش دهند. چون به نفع خودمان است که زودتر از این بلا نجات پیدا کنیم.

7 دی 1399

ضرورت انجام حرکات ورزشی در دوران کرونا

سازمان جهانی بهداشت در دوران اپیدمی کرونا به افراد توصیه می نماید تا تحرک و فعالیت بدنی داشته باشند.

6 دی 1399

افزایش سفر آمریکایی ها با وجود هشدارها

در آستانه روز شکرگزاری و به رغم درخواست مرکز کنترل بیماری های آمریکا برای خودداری از سفر در دوران کرونا، آمار سفر آمریکایی ها افزیش یافته است.

6 دی 1399
تعداد: (28)