با جعبه های چوبی وسایل دکوری بسازید!

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، وسایلی که می توان با جعبه های چوبی ساخت در مواردی خارق العاده و غیرقابل باور هستند. با کمی حوصله و خلاقیت می توانید آن ها را بسازید.

با جعبه های چوبی وسایل دکوری بسازید!

مطمئنا همه شما جعبه های چوبی را از نزدیک دیده اید. این جعبه ها در کیفیت ها و سایز های مختلفی موجود هستند. شاید حتی چند عدد از همین جعبه ها مدت زیادی است که در حیاط پشتی منزل تان افتاده است. در این مطلب از خبرنگاران به روش های ساخت وسایل دکوری با جعبه چوبی می پردازیم.

روش های ساخت وسایل دکوری با جعبه چوبی

در ادامه با چند راه حل برای استفاده از جعبه های چوبی در دکوراسیون آشنا خواهید شد.

مهمانی چوبی بر روی دیوار

بد نیست که این خلاقیت را از غیرمنتظره ترین جا یعنی از روی دیوارها آغاز کنید. دیوارها همواره پتانسیل خوبی برای القای حس سرزندگی و شادابی دارند. برای این کار کافی است که یک یا چند جعبه چوبی را در سایز دلخواه انتخاب کنید، قسمت زیری و رویی صندوق را (در صورت وجود) جدا نموده و تنها جداره های آن را انتخاب کنید، در صورت احتیاج پس از تمیزکاری لبه چوب ها آن را صیقل زده و با انواع رنگ های مناسب رنگ آمیزی کنید. برای اینکه خانه زیبایی داشته باشید به مطلب بدون این وسیله اتاق خواب شما ناقص است سر بزنید.

ساخت گلدان های خلاقانه از روش های ساخت وسایل دکوری با جعبه چوبی

جعبه های چوبی می توانند تبدیل به گلدان های فوق العاده ای شوند. جعبه های چوبی مستطیلی شکل بزرگ تر را می توان در حیاط و یا بالکن منزل به عنوان گلدان برای کاشت یک سری گل از یک خانواده به کار برد. گلدان های کوچک تر مربعی شکل را می توان برای کاشت انواع گل های کوچک تر مخصوص داخل منزل استفاده کرد. برای عدم سرایت آب به جعبه های چوبی و جلوگیری از پوسیدن آن ها معمولا داخل این گلدان ها را با یک لایه پلاستیک مقاوم بپوشانید.

ساخت میز و صندلی

شاید باور این مطلب سخت باشد اما جعبه های چوبی ساده و به ظاهر بی مصرف می توانند حتی به میز و صندلی های خوبی نیز بدل شوند. اولین شرط لازم برای این موضوع کیفیت، جنس و استحکام چوب مورد نظر است. شما می توانید با ساخت جعبه های چوبی از جنس چوب راش و یا گردو به راحتی میز و صندلی هایی فانتزی و خلاقانه درست کنید.

صندوقچه هایی به سبک سنتی از روش های ساخت وسایل دکوری با جعبه چوبی

درست کردن این صندوق ها بسیار ساده بوده و تنها به یک جعبه چوبی بزرگ و یک ست اتصالات احتیاج دارد. البته می توان با صرف کمی سلیقه و اضافه کردن قسمت های دلخواه مانند دسته، قفل و غیره آن را زیباتر کرد. رنگ آمیزی صندوق های چوبی به رنگ های متناسب با سایر اجزای دکوراسیون منزل می تواند نمایی شکیل و هماهنگ به صندوق چوبی مورد نظر داده و گنجینه کوچکی در گوشه اتاق باشد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این کارها مرگ گیاه آپارتمانی قطعی است! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 15 مهر 1401 بروزرسانی: 15 مهر 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 842

به "با جعبه های چوبی وسایل دکوری بسازید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با جعبه های چوبی وسایل دکوری بسازید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید