حادثه هولناک برای زوج میانسال روی پله برقی

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، حرکت ناگهانی پله برقی در جهت مخالف، زن و شوهر میانسالی را که قصد بالا رفتن از پله ها را داشتند تا یک قدمی مرگ کشاند.

حادثه هولناک برای زوج میانسال روی پله برقی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، حدود ساعت 7 و نیم عصر دوشنبه زوج کهنسالی برای عبور از یکی از میدان های شمال شرق تهران به سمت ضلع شمالی میدان تصمیم گرفتند از پله برقی استفاده نمایند. مرد 72 ساله که به همراه همسرش قصد استفاده از پله ها را داشت با مشاهده پله برقی که خاموش بود و حرکت نمی کرد قدم روی نخستین پله گذاشت.

همسرش نیز به دنبال وی راهی شد، اما وقتی چند پله را طی نموده و به میانه راه رسیده بودند ناگهان پله برقی به کار افتاد. این حرکت ناگهانی آن ها را شوکه کرد، اما اتفاقی که منجر به بروز حادثه ای هولناک برای این زوج شد حرکت پله ها به سمت بالا نبود بلکه پله برقی به جای بالا رفتن به سمت پایین حرکت کرد و باعث سقوط این زن و شوهر شد.

مرد که در این حادثه بشدت آسیب دیده بود به خبرنگار ایران گفت: عصر دوشنبه با همسرم به سمت پله برقی رفتیم تا به ضلع شمالی میدان برویم، اما پله برقی خاموش بود با این حال قدم روی پله ها گذاشتیم چند پله که بالا رفتیم ناگهان صدای روشن شدن پله را شنیدیم، اما در کمال ناباوری پله به سمت پایین حرکت کرد به همین خاطر تعادل من و همسرم به هم خورد و روی پله ها افتادیم.

هردو وحشت زده فریاد می کشیدیم و یاری می خواستیم لباس هایمان لای پره های پله گیر نموده و پاره می شد در همین موقع دوباره پله متوقف شد و این بار با یک حرکت ناگهانی به سمت بالا حرکت کرد. با این اتفاق کمی خیالمان راحت شد سعی می کردیم خودمان را از روی پله بلند کنیم و بایستیم با اینکه لباس هایمان پاره و سرو صورت و بدنمان زخمی شده بود به سختی در کوشش برای ایستادن بودیم که دوباره حرکت پله تغییر کرد و به سمت پایین تغییر جهت داد.

مرد آسیب دیده در ادامه گفت: این بار دیگر مرگ را با چشمانمان دیدیم شرایط خیلی وحشتناکی بود همسرم مدام فریاد می کشید و یاری می خواست من هم نمی توانستم حرکتی انجام دهم بین پله ها گرفتار شده بودیم و تیغه های فلزی پله سر و صورت و بدنمان را زخمی می کرد در همین موقع چند نفر از رهگذران که ما را در آن شرایط دیده بودند به یاری مان آمدند و به سختی از آن مهلکه نجاتمان دادند بعد هم با اورژانس تماس گرفتند. در همین موقع متصدی پله برقی هم آمد.

دقایقی بعد در حالی که شرایط جسمی بدی داشتیم، آمبولانس اورژانس از راه رسید و ما را به بیمارستان شهدای تجریش منتقل کرد. بعد هم مأموران پلیس برای آنالیز ماجرا از راه رسیدند.

مرد که بشدت از این حادثه ناراحت بود، گفت: این پله برقی محل عبور افراد زیادی است و هر گونه سهل انگاری در نگهداری و نظارت بر کارکرد آن می تواند به قیمت جان مردم تمام گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 148

به "حادثه هولناک برای زوج میانسال روی پله برقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه هولناک برای زوج میانسال روی پله برقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید