خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیم

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، مربی تیم فوتبال تراکتور از عملکرد این تیم در مصاف با النصر عربستان راضی است.

خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیم

به گزارش خبرنگاران، حسین خطیبی بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل النصر گفت: ما یک تیم جوان را به این بازی آوردیم و شش هفت بازیکن مان اولین بار بود در لیگ قهرمانان بازی می کردند. به خاطر مشکلاتی که داشتیم آنها را بازی دادیم، ولی بازی جانداری از طرف تیم ما بود. به غیر یکی دو فرصت که به تیم حریف دادیم، موقعیت زیادی به النصر ندادیم. بازی خوبی بود. می دانیم که تیم النصر از دل مسابقات داخلی عربستان و با آمادگی کامل به این مسابقه آمده بود، ولی لیگ ما آغاز نشده است و نه بدنسازی کردیم و نه تیم مان کامل بود. شرایط بدنی ما نسبت به حریف خوب نبود، ولی با این حال از بچه ها راضی هستیم. با تمام توان با تیمی که بازیکنان گرانقیمت و باکیفیتی داشت، بازی کردیم. به غیر از یکی دو اشتباه ما بازی قابل قبولی انجام دادیم و از بازیکنان مان راضی هستیم.

وی اضافه کرد: ما بازیکنان کمی داشتیم. بازیکن 18 ساله ای را به زمین فرستادیم و به خاطر جوانی اش نتوانست وظایفش را انجام دهد. با این حال ما راضی بودیم. این بازی تجربه خوبی بود و ما می توانیم نقاط ضعف مان را رفع کنیم تا سال بعد در لیگ ایران بهتر از این ظاهر شویم. من واقعیت ها را گفتم. شاید شما خبر ندارید. پنجره تیم ما بسته است. اگر شما نگاه کنید 10 بازیکن خوب مان که در بازی های قبل برای مان بازی کردند الان نیستند. می توانم نام همه آنها را بگویم. فخرالدینی، شجاعی، عباس زاده، دژاگه و ... که در بازی های قبل فیکس برای مان بازی کردند. ما نتوانستیم بازیکن نو بگیریم. اگر فهرست مان را نگاه کنید ما با 14 بازیکن و دو دروازه بان به اینجا آمدیم، ولی ما از بازی بچه ها راضی هستیم. آنها فوق العاده بازی کردند.

مربی تیم فوتبال تراکتور خاطر نشان کرد: ما جوان هایی داشتیم که اولین بار بود روی چمن بازی می کردند! یعنی فقط در رده های امید و جوانان بازی نموده بود و اولین بار بود در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کردند. مطمئناً به خاطر بی تجربگی اشتباهاتی داشتند، ولی با این حال ما روی نقاط ضعف و قدرت النصر کار نموده بودیم و بچه ها خوب بازی کردند. من به النصر، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم، ولی به نظرم ما امروز با کمبود بازیکنان و جوان های مان برنده بازی بودیم. ما از کیفیت بازی راضی بودیم. به هر حال فوتبال همین است و باید قبول کرد. ما باید برای آینده برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و نقاط ضعف مان را رفع کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 486

به "خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: ما برنده بازی مقابل النصر بودیم و تجربه خوبی به دست آوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید