شخصیتشناسی؛ چقدر اعتماد به نفس دارید؟

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص به خاطر تجربه های قبلی به توانایی ها و استعداد های خود در انجام کار ها به صورت موفقیت آمیز اعتماد می نماید و آن ها را باور دارد.

شخصیتشناسی؛ چقدر اعتماد به نفس دارید؟

طرز ایستادن انسان ها می تواند حرف های زیادی را درباره اعتماد به نفس افراد بزند. خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص به خاطر تجربه های قبلی به توانایی ها و استعداد های خود در انجام کار ها به صورت موفقیت آمیز اعتماد می نماید و آن ها را باور دارد که تا میزان زیادی به شخصیت ما هم مربوط است، بنابراین خیلی از کار های ما از جمله طرز ایستادن ما می تواند میزان اطمینان خاطر و اعتماد به نفس ما را مشخص کند.

در ادامه تست شخصیتی تهیه شده است تا با آن بتوانید میزان اطمینان خاطر خود را فقط با انتخاب از بین دو حالت ایستادن، بسنجید، پس حالتی را انتخاب کنید که فکر می کنید با آن نوع ایستادن راحت تر هستید.

شماره یک

شما اطمینان یک استاد یا مربی را دارید. این گونه که شما مچ دستتان را نگه می دارید نشان می دهد که شما در موقعیت هایی که در مقابل یک نفر قرار می گیرید، اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالایی دارید. شما بیشتر در رهبری گروه های کوچک استعداد دارید تا گروه های عظیم. شما دوست دارید که نظرات شما شنیده گردد و به نظرات دیگران هم احترام می گذارید.

شما می خواهید مشکلاتتان را حل کنید و تا حد توانتان به مردم یاری کنید و به همین خاطر هم مورد تشویق و حمایت بیشتر افراد قرار می گیرید.

شماره 2

شما اعتماد به نفسی کاریزماتیک دارید. نحوه نگه داشتن بازویتان در پشت نشانگر این است که شما یک رهبر کاریزماتیک هستید که اعتماد به نفس منحصر به فردی از خود نشان می دهید و برای دیگران مشخص است. علاوه بر این، تمایلی ندارید که با مردم صحبت کنید یا نسبت به دیگران حسادت کنید.

شما می دانید که در زندگی همواره موانعی وجود دارد و به همین دلیل به دیگران یاری می کنید تا آن ها هم به شما یاری نمایند و مردم شما را به خاطر مهربانی، سخاوت و عشقی که نسبت به نیازمندان نشان می دهید، تحسین می نمایند. با شما راه موفقیت دور و دراز به نظر نمی رسد.

منبع: فرادید
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 73

به "شخصیتشناسی؛ چقدر اعتماد به نفس دارید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیتشناسی؛ چقدر اعتماد به نفس دارید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید