قهر مهدی طارمی وسط مصاحبه زنده؛ شما اصلا بازی را دیده اید؟

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، تیم پورتو روز شنبه در هفته هفتم لیگ پرتغال میهمان استوریل بود که این بازی هیجان انگیز با تساوی یک - یک تمام شد. مهدی طارمی مهاجم ایران از ابتدا در ترکیب پورتو بود و توانست گل تساوی را برای تیمش در دقیقه 9+90 از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

قهر مهدی طارمی وسط مصاحبه زنده؛ شما اصلا بازی را دیده اید؟

این بازی به علت اخراج بازیکن استوریل، اعلام پنالتی برای پورتو در دقایق تلف شده و درگیری طرفداران حساسیت زیادی داشت و حواشی آن دامن طارمی در انتها بازی را هم گرفت.

طارمی بعد از به صدا در آمدن سوت انتها بازی مقابل گزارشگر و دوربین شبکه SportTV نهاده شد تا گفتگویی را انجام بدهد. او ابتدا در مورد تساوی پورتو گفت: بازی سختی بود. ما این را می دانستیم. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. موقعیت های زیادی داشتیم. چندین موقعیت داشتیم، یک توپ روی تیرک داشتیم. ما بهتر از استوریل کار کردیم و پیروز نشدیم. سخت است، اما باید در آینده ادامه دهیم و پیشرفت کنیم.

در ادامه این گزارشگر از طارمی سئوالی درباره کوشش برای شبیه سازی و فریب داوران برای گرفتن پنالتی پرسید، اتفاقی که طارمی آن را در بازی با اتلتیکو مادرید اسپانیا در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد و از زمین اخراج شد. طارمی با خنده ای طعنه آمیز گفت: آیا این سئوال شما است؟ آیا آن بازی را دیدی؟

خبرنگار گفت که آن را دیده است و دوست دارد نظر طارمی را بداند. مهاجم ایرانی که با زبان انگلیسی و به سختی صحبت می کرد، گفت: پای چپ من زیر پای ویتسل بود. من باید از سمت راست می رفتم. نمی توانستم از سمت چپ بروم. این شبیه سازی نبود و برخورد وجود داشت.

طارمی سپس گفت که مصاحبه او اختصاص به این بازی دارد نه مسائل دیگر و به همین علت با ترک صحنه مصاحبه، گفتگویش را نیمه تمام گذاشت.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1401 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 834

به "قهر مهدی طارمی وسط مصاحبه زنده؛ شما اصلا بازی را دیده اید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهر مهدی طارمی وسط مصاحبه زنده؛ شما اصلا بازی را دیده اید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید