مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، پیغام تسلیت اقوام پیغامی برای عرض تسلیت است و به صورت پیغام تسلیت رسمی، پیغام تسلیت صمیمانه و پیغام تسلیت به دوست نوشته می گردد. پیغام تسلیت اقوام را می توانید به مناسبت درگذشت دایی، عمو، پدر و دیگر بستگان فوت شده همکار و دوست خود ارسال کنید.

مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - پیغام تسلیت اقوام به صورت پیغام تسلیت رسمی، پیغام تسلیت صمیمانه و پیغام تسلیت به دوست نوشته می گردد. پیغام تسلیت اقوام را می توانید به عنوان پیغام تسلیت فوت پدر، پیغام تسلیت درگذشت مادر، پیغام تسلیت فوت برادر و خواهر، پیغام تسلیت فوت پدربزرگ، پیغام تسلیت فوت مادربزرگ، پیغام تسلیت دایی و دیگر بستگان فوت شده همکار و دوست خود برای دوست و همکار ارسال کنید. در تهیه مجموعه حاضر، کوشش بر آن بود که پیغام تسلیت کوتاه و کاربردی باشد. در مجموعه هایی که پیش رو دارید، بعضاً از سه نقطه (...) در میان متن ها استفاده کرده ایم تا موارد کاربرد متون را محدود نکرده باشیم. شما می توانید در این قسمت ها به جای سه نقطه، اسم فرد درگذشته (در صورت صمیمیت) یا نسبت متوفی را با کسی که به او تسلیت می گویید (در صورت رسمی بودن) بنویسید.

در این مطلب می خوانید:
  • پیغام عرض تسلیت رسمی برای فوت اقوام
  • پیغام تسلیت اقوام به دوست
  • پیغام تسلیت صمیمانه مرگ اقوام
  • پیغام ادبی تسلیت اقوام
  • شعر تسلیت مرگ اقوام

پیغام عرض تسلیت رسمی برای فوت اقوام

جناب آقای... / سرکار خانم...

با نهایت تأسف، اطلاع یافتم که پدر/مادر/برادر/خواهر/عمو/دایی/... گرامی و ارجمندتان به رحمت ایزدی پیوستند. اینجانب مصیبت و ضایعه وارده را به جنابعالی که در این هجرات تلخ متأثر و متألم می باشید تسلیت عرض کرده، از ساحت ربوبی عز اسمه برای همه بستگان، بازماندگان و اعقاب محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داشته و رحمت و رضوان واسعه الهی و حشر با موالیان عظام را جهت این عزیز از دست رفته خواستارم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکار خانم...

درگذشت ... گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض کرده، برای آن مرحوم غفران الهی و علو درجات، برای حضرتعالی و سایر بازماندگان صبر و اجر جزیل از خداوند متعال درخواست می نماییم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار گرامی ...

با کمال تأسف و تأثر مصیبت وارده را تسلیت عرض کرده از درگاه ایزد منان برای (دایی/ عمو/...) گرامیتان رحمت واسعه و برای جنابعالی و بازماندگان صبر و صبوریی مسئلت می نمایم.

از طرف...

〰*〰 پیغام تسلیت دایی به دوست و همکار 〰*〰

همکار گرامی ...

خبر در گذشت ... گرامی تان موجب درد و رنج فراوان شد. اینجانب به نیابت از کارمندان اداره فقدان این همکار عزیز را به شما تسلیت عرض کرده، برای آن فقید سعید از خداوند منان علو درجات و رحمت واسعه مسئلت می نمایم. روحش شاد و مقامش بلند مرتبه باد.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکار خانم... / خانواده محترم…

اطلاع یافتیم که ... حضرتعالی دعوت حق را لبیک گفته و به سرای باقی شتافته است. روح مملو از هستی آن مرحومه در جوار حضرت حق تقربی جاودانه یافت. برای آن فقیده سعیده رحمت و غفران الهی و برای معظم له و باز ماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکار خانم... / خانواده محترم…

درگذشت ... را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای شما صبر مسئلت داریم.

از طرف…

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار گرامی...

با نهایت اندوه درگذشت ... گرامیتان را به شما و سایر بستگان تسلیت عرض کرده واز خداوند منان رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و صبوریی شما و باز ماندگان محترم را خواهانیم.

با تقدیم احترام

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکار خانم... / خانواده محترم…

با سلام و تحیات

مصیبت جانکاه غم از دست رفتن (عمه/ خاله/ مادربزرگ/ ...) را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می نماییم و از خدای بزرگ غفران و رحمت برای ان مرحوم و صبوریی برای بازماندگان خواستارم.

از طرف...

〰*〰 پیغام تسلیت عمه جان 〰*〰

پیغام تسلیت اقوام به دوست

فقدان ... شما خسران بزرگی است اما بی شک او در جوار رحمت الهی آسوده خواهد بود.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت نا به هنگام ... (پسر عموتان/ پسر دایی تان/ ... : اسم متوفی) ما را اندوهگین ساخت. اکنون که بنا به تقدیر پروردگار این جوان رعنا در کنار ما نیست، برای او آرامش و برای خانواده اش از خداوند صبر مسئلت می کنم.

〰*〰 پیغام تسلیت پسر عمو 〰*〰

وفات ... را به شما و خانواده آن مرحوم تسلیت گفته، برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات الهی را آرزومندم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

رحلت (پسر دایی/ پسر خاله/ ...) عزیزتان را تسلیت می گویم و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و صبوریی مسئلت می نمایم. روحش شاد.

〰*〰 پیغام تسلیت پسر دایی 〰*〰

سوگ ... بزرگوارتان را تسلیت عرض می نمایم. ان شاء الله روح ایشان قرین رحمت حق تعالی قرار گیرد. برای شما و خانواده آن مرحوم مغفور از خداوند متعال صبر و صبوریی آرزو دارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هجران ... را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن مرحوم دارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت ... گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده، برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ضایعه اسفناک فوت ... بزرگوارت باعث اندوه و تأسف فراوانم شد. این مصیبت بزرگ را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان، صبر و صبوریی مسئلت دارم.

پیغام تسلیت صمیمانه مرگ اقوام

از شنیدن خبر فوت ... واقعاً غمگین و متأثر شدم. این واقعه دردناک رو خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برایت صبر درخواست می کنم. من رو هم در غم عزیز از دست رفته ات شریک بدون.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مصیبت وارده رو به شما تسلیت میگم و از خدا شادی روح مرحوم را خواستارم. منو توی غم خودت شریک بدون. خداوند بهتون صبر بده.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت ... رو تسلیت می گم و از خدای مهربون برای ایشون آرامش و آمرزش و برای بازماندگان صبر و صبوریی میخوام.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

فوت غمگینانه ... خوبتون رو به شما و خانوداه محترم تسلیت میگم. امیدوارم صبور و صبور باشی.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مصیبت از دنیا رفتن ... خیلی غمگینم کرد. برای تو و بقیه اقوامتون آرزوی صبر دارم. ان شاء الله روح مرحوم شاد و در آرامش ابدی باشه.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از دنیا رفتن ... رو تسلیت عرض می کنم خدمتتون. با شناختی که من ایشون داشتم، اون عزیز درگذشته الان در جوار رحمت و بخشش خداوند هستند. ان شاء الله خدا به شما صبر و آرامش عنایت کنه.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از شنیدن خبر درگذشت (زن عمو/ زن دایی/...) نازنینت شوکه شدم. تسلیت میگم. منم توی غم خودت شریک بدون. خدا ایشون رو بیامرزاد.

〰*〰 پیغام تسلیت زن عمو 〰*〰

از دست دادن ... را به تو و خانواده ت تسلیت میگم. بر این مصیبت صبر کن که خدا صابران را دوست دارد.

پیغام ادبی تسلیت اقوام

و هر از گاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی شروعی بی انتها را می سراید، دوست و همکار گرامی در گذشت ... گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض کرده و برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مرگ، سِیرِ جان از سبز خاک به نیلی بلند افلاک است. دامن از اشک تهی سازید که پیوستن به جانان سعادتی انتها ناپذیر است. روح ... عزیز قرین رحمت الهی باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مثل پژمردن گل ها در باغچه نهال سبز زندگی انسان نیز روزی به خشکی می گراید و در صبحی روشن یا شامی تیره سر بر خاک می ساید. گل، درخت، نسیم، روشنای روز و تاریکی شب را انتهای است. از آنجا که هیچ کس و هیچ چیز را از شستن تن در رودِ جاودانگی گریزی نیست، اندوهگین نباشیم که آنان که از این دنیا خاکی می گذرند، بال در افلاک می گشایند.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

در مرگ حرمتی است که در زیستن نیست. چه زنده بار جان را خود به دوش می کشد اما وقتی گل وجودش از درخت حیات می افتد، بر دوش دیگران به ملاقات معشوق می رود. به حرمت ... عزیز تازه درگذشته بال تواضع می گشایم و این اندوه را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می کنم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ترجمان معنی مرگ، حضور جاودانه انسان در محضر حق است که از پیشگاه او آمده ایم و باید که در آستان او نماز عشق را به جا بیاوریم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

اگر به خدا ایمان داریم، باید بدانیم مرگ شروع جاودانگی است. شیون برای کسی که از خاک تیره به ژرفای روشنایی جاودان می رود، کاری درخور نیست. درگذشت ... را به منزله پلی برای رسیدن به حیات جاودان بدانید و اندوه خود را تسکین دهید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عروج روح پاک و مطهر عزیز از دست رفته شما پروازی بر بلندای آسمان وصل و آگاهی است. بی قراری نکنید که معراق عشق بر حضیض خاک نیست.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هنگامی که در مرگ دیگران زانوی غم در بغل می گیریم، کبوتر روح رفتگان را به بند می کشیم. خاک بهانه است. صندلی آنان که از خاکدان تیره پرگگردده اند، بر بلندای افلاک است. هجران ... را تسلیت می گویم و امیدوارم غم را به مرور از خود و خانواده دور سازید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت ... غمی سترگ است. عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی کاهد، فقط کنار می آییم و یاد می گیریم به تلخی ها نیندیشیم. پس تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ عزیزان، دردت را درک می کنم و آرزو دارم دوباره انرژی و خوشحالی را در شما ببینم.

شعر تسلیت مرگ اقوام

امشب این خانه عجب حال و هوایی دارد

گپ زدن با در و دیوار صفایی دارد

همه رفتند از این خانه بجز غم

باز این یار قدیمی چه وفایی دارد

〰*〰*〰*〰*〰*〰

خوابیدی بدون لالایی و قصه

حالا آسوده بخواب بی درد و غصه

دیگه کابوس زمستون نمیبینی

توی خواب گلای حسرت نمیچینی

〰*〰*〰*〰*〰*〰

رفتی ز دیده و داغت به دل ماست هنوز

هر کجا می نگرم روی تو پیاست هنوز

آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو

نام نیکت همه جا ورد زبانست هنوز

〰*〰*〰*〰*〰*〰

زندگی راه درازیست، حریفش مرگ است

عمر یک غصه و انتها ظریفش مرگ است

زیستن پرسش سختیست که عمری با ماست

پاسخ منطقی و نرم و لطیفش مرگ است

این طرف رهگذری، نام عزیزش انسان

آن طرف همسفری، اسم شریفش مرگ است

داغ یاران سفر کرده چه سنگین داغیست

داغی آن گونه که یک سوز خفیفش مرگ است

زندگی یک غزل نیمه تمام است ای دل

که به هر وزن بگوییم ردیفش مرگ است

کلام آخر

در انتها امیدواریم توانسته باشید از مجموعه پیغام و متن تسلیت اقوام استفاده کرده باشید. به وسیله ارسال نظر برایمان بنویسید کدام سبک پیغام برای شما مفید تر بود. همچنین مطالعه مجموعه بهترین پیغام های تسلیت فوت را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع: setare.com
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 135

به "مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور" امتیاز دهید

5 کاربر به "مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور" امتیاز داده اند | 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید