مساعدت 43 میلیون تومانی خیرین ملایری به بیماران سرطانی

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، خبرنگاران/همدان رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر مطرح نمود: 43 میلیون تومان برای مساعدت به بیماران سرطانی طی ماه گذشته توسط خیرین مجمع سلامت شهرستان ملایر واریز شده است.

مساعدت 43 میلیون تومانی خیرین ملایری به بیماران سرطانی

دکتر عباس آذرهمایون در گفت وگو با خبرنگاران، به مساعدت 23 میلیون تومانی یکی از خیرین اشاره کرد و افزود: این مبلغ برای ساخت پروژه پایگاه سلامت آزادی و نیز مبلغ 26 میلیون تومان برای تهیه تجهیزات پزشکی از سوی خیرین طی یک ماه گذشته واریز شده است.

وی از واریز مبلغ 43 میلیون تومانی برای مساعدت به بیماران سرطانی خبر داد و افزود: همچنین شش میلیون تومان برای تهیه کپسول اکسیژن و پنج میلیون و 700 هزار تومان برای ذبح گوسفند از سوی خیرین طی ماه گذشته واریز شده است.

رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر در ادامه به عملکرد واحد مددکاری پرداخت و مطرح نمود: از مراجعه 155 بیمار نیازمند طی ماه گذشته، 18 نفر از آنها به پزشک، آزمایشگاه و یا سونوگرافی معرفی شدند در ضمنً برای 11 بیمار سرطانی پرونده تشکیل شد.

وی به مساعدت هشت میلیون تومانی به شش بیمار بابت پرتودرمانی و شیمی درمانی اشاره و گفت: کمک هزینه برای تهیه دارو به 15بیمار نیازمند به مبلغ دو میلیون تومان، کمک هزینه ایاب و ذهاب سه بیمار برای انجام پرتودرمانی به مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان و نیز توزیع 320 پرس غذای گرم در بین بیماران توسط خیر ارجمند محمدرضا عباسی از دیگر اقدامات واحد مددکاری طی یک ماه گذشته است.

آذرهمایون از معرفی سه مورد وام قرض الحسنه به مبلغ 15 میلیون تومان خبر داد و گفت: 30 بسته سبد کالا شامل مرغ و برنج به نیابت از شادروان ناهیده عبدلی، 70 بسته گوشت یک کیلوگرمی و نیز 37 کیلوگرم گوشت گوسفندی اهدایی از طرف یک خیر ناشناس در بین بیماران توزیع شد.

وی تأکید کرد: وسایل توانبخشی شامل ویلچر، کپسول اکسیژن، واکر، تشک مواج و ساکشن طی ماه گذشته در اختیار 21 بیمار نیازمند قرار گرفت همچنین چند بسته ایزی لایف برای بیماران سرطانی نیازمند و 23 عدد شیر خشک از طرف خیر مقیم کانادا در بین خانواده های تحت پوشش توزیع شد.

وی در ادامه تهیه تجهیزات پزشکی شامل تخت معاینه، تخت ژینکولوژی، ترازوی دیجیتال و تجهیزات اداری با همت خانواده شادروان حاج محمود تویسرکانی، اهدای تجهیزات پزشکی به نیابت از شادروان محمدرضا اجاق، اهدای 200 عدد ماسک توسط گل افروز بشکنده، اهدای دو بسته ایزی لایف و دارو به نیابت از مرحومه زهرا سلیمی، اهدای یک دستگاه تشک مواج به نیابت از مرحومه مریم قادری و نیز اهدای دو دستگاه کپسول اکسیژن به نیابت از مرحوم حاج ناصر زندیه را از دیگر اقدامات مجمع خیرین سلامت شهرستان طی یک ماه گذشته برشمرد.

آذرهمایون به افتتاح و بهره برداری از پایگاه سلامت شهری حاج محمدعلی رحیمی واقع در انتهای خیابان سعدی در تاریخ 26 دی ماه اشاره و گفت: 500 عدد ماسک از طرف خیر ارجمند امیر زهر های و 100 عدد ماسک از طرف خانم تحویلدار طی ماه گذشته اهداء و نیز چهار مرتبه خدمات پرستاری رایگان در منزل یک بیمار سرطانی انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 176

به "مساعدت 43 میلیون تومانی خیرین ملایری به بیماران سرطانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مساعدت 43 میلیون تومانی خیرین ملایری به بیماران سرطانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید