پیراهن شماره 4 سیدجلال حسینی بایگانی می گردد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، ظاهراً باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد به پاس زحمات سیدجلال حسینی برای سرخ پوشان، شماره او را بعد از بازنشستگی بایگانی کند.

پیراهن شماره 4 سیدجلال حسینی بایگانی می گردد

خبرورزشی در این باره نوشت: سیدجلال حسینی یکی از ارکان مهم (شاید هم مهمترین) قهرمانی های متوالی پرسپولیس در چهار، پنج سال اخیر بوده است. فوتبالیستی با 115 بازی ملی که درحال حاضر پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر کشورمان محسوب می گردد. در حالی که بعضی بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد مبالغ بالایی را طلب نموده اند، به نظر می رسد سیدجلال حسینی با قراردادی به مراتب پایین تر در پرسپولیس توپ می زند.

در حالی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به پیشنهادهای خوبی که از باشگاه های حوزه خلیج فارس دارند، برای تمدید قرارداد رقم های بالایی را به باشگاه اعلام نموده اند اما به نظر می رسد این موضوع شامل سیدجلال حسینی نمی گردد.

کاپیتان پرسپولیس از آن جایی که هنوز یک فصل دیگر با سرخ ها قرارداد دارد، طبق روال بین 15 تا 20 درصد به قراردادش اضافه خواهد شد و با توجه به این که قرارداد کاپیتان در این فصل 1.8 میلیارد تومان است، با افزایش 15 تا 20 درصدی قراردادش، در برترین حالت با رقمی حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان فصل آینده را هم در پرسپولیس توپ خواهد زد. رقمی که بسیار کمتر از بسیاری از بازیکنان تیم های دیگر و حتی بعضی بازیکنان سرخپوش است.

کافی است رقم قرارداد کاپیتان پرسپولیس را با کاپیتان های دیگر تیم های بالانشین لیگ مقایسه کنیم تا متوجه اختلاف فراوان مبالغ شویم. اگرچه برای این م

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 432

به "پیراهن شماره 4 سیدجلال حسینی بایگانی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیراهن شماره 4 سیدجلال حسینی بایگانی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید