6 ترفند ساده برای مرتب کردن اصولی کمد لباس

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، چگونه می توانید به راحتی کمد خود را مرتب و از پوشاک خود به برترین شکل ممکن بهره ببرید؟

6 ترفند ساده برای مرتب کردن اصولی کمد لباس

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که همواره با مرتب کردن کمد خود به صورت اصولی درگیر هستند؟ مجله اینترنتی خبرنگاران در این مقاله شما را با چند ترفند ساده برای چیدمان لباس ها در کمد آشنا خواهد نمود.

روش های مختلفی برای مرتب کردن کمد وجود دارد

استفاده از روش های مختلف برای مرتب کردن کمد باعث می گردد که خانه شما همواره منظم و زیبا دیده گردد. در اینجا چند روش ساده برای این کار را به شما خواهیم گفت.

مرتب سازی بر اساس نوع پوشاک

در این روش، پوشاک بر اساس نوع خود مرتب می گردد. برای مثال، لباس های رسمی در یک قسمت و لباس های ورزشی در قسمت دیگری از کمد قرار می گیرند. این روش از مرتب سازی پوشاک بسیار ساده است و به شما یاری می نماید تا لباس های خود را بر اساس استفاده و احتیاج خود مرتب کنید.

مرتب سازی بر اساس فصل

مرتب کردن کمد بر اساس فصل این گونه است که لباس های زمستانی در یک قسمت و لباس های تابستانی در قسمت دیگری از کمد قرار می گیرند. این روش به شما یاری می نماید تا لباس هایی را که در فصل جاری به کار نمی روند، در قسمتی دیگر از کمد مرتب کنید و به همین ترتیب فضای بیشتری برای لباس های فصل جاری داشته باشید.

مرتب سازی بر اساس رنگ

در این روش، لباس هایی با رنگ های مشابه در کنار یکدیگر قرار می گیرند. این روش به شما یاری می نماید تا لباس هایی را که با همدیگر ست نمی شوند، پیدا و به راحتی با لباس های مشابه شان ترکیب کنید.

مرتب سازی بر اساس مقدار

می توانید مرتب کردن کمد را بر اساس مقدار پوشاک خود انجام دهید. برای مثال، لباس های بزرگ تر در بالا و لباس های کوچک تر در پایین قرار می گیرند.

مرتب سازی بر اساس استفاده

در این روش، پوشاک بر اساس تعداد استفاده خود مرتب می شوند. به عبارت دیگر، لباس هایی که بیشتر استفاده می شوند، در جایگاه های بهتری قرار می گیرند تا بتوان به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کرد. این روش به شما یاری می نماید تا دسترسی بهتری به لباس هایی داشته باشید که بیشتر مورد استفاده قرار می دهید.

مرتب سازی بر اساس نوع پارچه

در این روش، پوشاک بر اساس نوع پارچه خود مرتب می شوند. برای مثال، لباس های پارچه ای در یک قسمت و لباس های چرمی در قسمت دیگری از کمد قرار می گیرند. این روش به شما یاری می نماید تا لباس های خود را بر اساس نوع پارچه آن ها مرتب کنید و به برترین شکل ممکن در کمد قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکات استفاده از رنگ آبی در اتاق خواب را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 19 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1402 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 935

به "6 ترفند ساده برای مرتب کردن اصولی کمد لباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 ترفند ساده برای مرتب کردن اصولی کمد لباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید