اخبار اقتصادی

قیمت عمده دلار و یورو در سراشیبی

فرایند نزولی قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی ادامه دارد، عرضه روزانه دلار و یورو نیز بالای متوسط 18 روز کاری گذشته قرار گرفته و میانگین حجم مبادلات روزانه در حال افزایش است.برای دلار نرخ ابتدایی معاملات از نرخ انتهایی بیشتر بوده اما برای...

27 اردیبهشت 1400

رتبه نخست استان سمنان در پرداخت تسهیلات رونق فراوری در کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست این استان در پرداخت تسهیلات رونق فراوری در کشور اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1400

مشایخی: جوجه به قیمت 6 هزار تومان هم پیدا نمی شود، هشدار درباره افزایش دوباره قیمت مرغ

یک تولیدکننده مرغ گفت: علی رغم قیمت مصوب 4200 تومان، جوجه به قیمت 6 هزار تومان هم پیدا نمی شود و این زنگ هشداری برای افزایش دوباره قیمت مرغ در بازار است.

22 اردیبهشت 1400

تمجید یک مقام لبنانی از مقاومت ایران در برابر تحریم و فشار

یک مقام لبنانی در توئیتی از مقاومت ایران در برابر تحریم و فشار تمجید کرد.

16 اردیبهشت 1400

باید آثار برداشته شدن تحریم ها را ببینیم، صرف امضای برطرف تحریم ها کافی نیست

معاون وزیر امور خارجه گفت: مقصود ما از راستی آزمایی این است که در عمل آثار برداشته شدن تحریم ها را ببینیم. این که آمریکا صرفا برطرف تحریم ها را امضا کند، کافی نیست و باید آثار برداشته شدن تحریم ها را روی زمین ببینیم.

12 اردیبهشت 1400

آشنایی با شرایط مختلف برای دریافت اقامت اتریش

در این مقاله قصد داریم یکی از مقصدهای تعیین مسافران را ذکر نموده و شما را برای سفر دائمی اقامت اتریش آماده کنیم. مهاجرت به اتریش نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر راه های گوناگونی دارد و شما می توانید در ادامه این مقاله از مجله گردشگری علی بابا همه نکات...

11 اردیبهشت 1400

آیا آنر بدون هواوی در بازار موبایل دوام می آورد؟

آنر یکی از مهم ترین برندهای بازار موبایل در دنیا محسوب می گردد که در سال 2013 به عنوان زیرمجموعه هواوی برای رقابت با بعضی رقبای این شرکت فعالیت خود را شروع کرد. تمرکز آنر فروش گوشی های مقرون به صرفه برای نسل جوان بود. طی سال های گذشته، این برند توانسته در...

7 اردیبهشت 1400

مدیرعامل: سرمایه انسانی، با ارزش ترین سرمایه بانک ملی ایران است

دکتر حسین زاده در دیدار با رؤسا، معاونین و مسئولان دوایر سرمایه انسانی ادارات امور شعب استان ها و شعب مستقل بانک ملی ایران بر اهمیت توجه به مسائل، مسائل و دغدغه های همکاران شاغل و بازنشسته تأکید کرد.

4 اردیبهشت 1400

200 سال زندان در انتظار مردی که پسرانش را برای پول بیمه کشته بود

یک مرد ساکن کالیفرنیا روز پنج شنبه از سوی دادگاه به بیش از 200 سال زندان محکوم شد؛ او دو پسر خود را که مبتلا به اوتیسم بودند، با خودرو به نزدیک یک اسکله برده و سپس با هدف به دست آوردن پول بیمه عمرشان، هردوی آنها را در آب غرق نموده بود.

2 اردیبهشت 1400

وحشت کارآفرینان از سرنوشت ما

رئیس جمهور چین می خواهد برای دستیابی به جهش مالی در قالب برنامه پنج ساله، کشورش را به نیروگاه دیجیتال تبدیل کند تا رقبای جهانی عرصه فناوری را کنار بزند. اما مدیران تکنولوژی و کارآفرینان چینی که باید نقش اول را در این برنامه اجرا نمایند، با هراس از سرنوشت...

31 فروردین 1400

فراهانی: در 1400 می شود قفل های پیش روی کشور را گشود

یک عضو حزب ندای ایرانیان گفت: با تمسک به اصل وحدت و انسجام، بخش مهمی از قفل های پیش روی کشور باز خواهد شد.

27 فروردین 1400

2 میلیارد بده پناهنده نشو!

تیم ملی اسکی بانوان سال جاری در حالی در رقابت های قهرمانی دنیا 2021 ایتالیا شرکت کرد که توانست به نتیجه غیرمنتظره ای دست پیدا کند. راهیابی عاطفه احمدی، چهره مطرح این روز های اسکی زنان ایران، به مانش دوم مسابقات مارپیچ عظیم اتفاق ویژه ای بود که برای این...

26 فروردین 1400

دبیر کل سازمان ملل خواستار توقف فوری سرکوب ها در میانمار شد

دبیر کل سازمان ملل امروز دوشنبه در اظهاراتی خواستار توقف فوری زور وحشیانه توسط عاملان اصلی کودتای نظامی در میانمار شده است.

25 فروردین 1400

مبتلایان در آمریکا بیش از 30 میلیون شدند

تعداد افرادی که در دنیا به کووید19 آلوده شده اند به سرعت از عدد 120 میلیون نفر عبور کرد.

25 فروردین 1400

پیامدهای تحریم همچون تروریسم و جنایت جنگی است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم ها را غیر انسانی، غیراخلاقی و غیرقانونی دانست و گفت: پیامدهای گسترده، ویرانگر و درازمدت آن هم به اندازه تروریسم، وحشیانه و هم به اندازه جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت، جنایتکارانه است.

23 فروردین 1400

خط تولید ماسک سه بعدی 5 لایه مورد بهره برداری قرار گرفت

دکتر علی جدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از زیرساخت ها و طرح های توسعه ای و زیرساختی در حال ساخت و بهره برداری منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

23 فروردین 1400

قیمت نفت خام سقوط کرد، برنت وارد کانال 63 دلاری شد خبرنگاران

قیمت نفت خام در معاملات امروز سه شنبه 3 فروردین 1400، با نگرانی از کاهش تقاضا به علت وضع محدودیت های قرنطینه ای جدید در اروپا، سقوط کرد.

21 فروردین 1400

شمار بچه ها مهاجرِ در بازداشت آمریکا از 15 هزار نفر عبور کرد

علی رغم وعده های انتخاباتی بایدن، یک رسانه آمریکایی گزارش داد در حال حاضر دولت آمریکا بیش از 15 هزار کودک بدون همراهی یک سرپرست را در مراکز نگهداری مرزی در بازداشت خود دارد.

16 فروردین 1400

پشتوانه های علمی و پژوهشی موجب توسعه گردشگری می گردد

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: ورود به مسائل مختلف گردشری و زیارت، بدون پیمودن مراحل و رعایت ضوابط غیر قانونی بوده و برای اجرا و عملیاتی کردن هر پروژه ای وجود پشتوانه علمی و پژوهشی الزامی است. ...

15 فروردین 1400

با گوشیت بسته پستی ارسال کن

این روزها و در شرایط بحرانی ظهور ویروس کرونا در ایران، توصیه و پیشنهاد متخصصین عدم مراجعه به اماکن عمومی و خروج از منزل می باشد.

13 فروردین 1400
تعداد: (75)