بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، با انتشار تریلر تام و جری برای نخستین بار تصاویری از فیلم جدید و زنده ای که برمبنای این 2 شخصیت محبوب ساخته شده است، دیده شد.

بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، به نقل از ورایتی، موش و گربه محبوب همه ماجراهای شان را به نیویورک سیتی می برند. شرکت برادران وارنر تریلری جدید برای فیلم لایو اکشن جدید تام و جری که قرار است 2021 اکران سینمایی گردد، منتشر کرد.

در این فیلم طراحی انیمیشن شخصیت های اصلی یعنی تام و جری تقریباً به سبک سریال انیمیشن تلویزیونی اصلی صورت گرفته است، اما فیلم از بازیگران زنده استفاده می نماید و داستان آن در دنیای واقعی به وقوع می پیوندد.

در فیلم کلویی گریس مورتز نقش یک برنامه ریز را بازی می نماید که از سوی هتلی استخدام می گردد تا برنامه یک عروسی را بریزد. همچنین از او خواسته می گردد یک موش آزاردهنده یعنی جری را از سالن دور کند. این موش اخیراً در دیوار های هتل زندگی می نماید.

فیلم توسط کوین کاستلو بر پایه شخصیت های کلاسیک جوزف باربرا و ویلیام هانا نوشته شده و داستان رقابت چند دهه ای این 2 شخصیت را زنده می نماید، چون تام هم برای یاری در دور کردن جری پیش از تاریخ عروسی وارد داستان می گردد. تام دوباره برنامه های متعددی برای گیر انداختن جری می ریزد که منجر به خشونت کارتونی و بار ها و بار ها شکست خوردن او می گردد.

اما 2 دشمن به زودی متوجه می شوند باید با شخصیت مورتز همکاری نمایند، چون کارکنان هتل دارند علیه هر سه نفرشان فعالیت می نمایند.

این فیلم جدیدترین بخش از تاریخچه هشت دهه ای پروژه های تام و جری است که نخستین بار در سال 1940 با چند قسمت کوتاه روی آنتن رفت. تا امروز 164 انیمیشن کوتاه، چند سریال تلویزیونی و چند فیلم در ارتباط با تام و جری ساخته شده است.

در فیلم جدید مایکل پنیا، راب دلینی، کالین جوست و کن جانگ نقش آفرینی می نمایند. تیم استوری فیلم را کارگردانی نموده و کریس دوفاریا تهیه نماینده آن است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 11

به "بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!" امتیاز دهید

3 کاربر به "بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت موش و گربه معروف به پرده سینما، تام و جری متحد می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید