رونمایی از مادر خانم بازیگر لاتاری ! ، کدام جوانتر و زیباترند!

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، خبرنگاران:زیبا کرمعلی دختر 25 ساله سینما تصاویر مجذوب کننده از خود در صفحه اینستاگرام منتشر کرد.

رونمایی از مادر خانم بازیگر لاتاری ! ، کدام جوانتر و زیباترند!

زیبا کرمعلی بازیگر جوان و خوش چهره سینما با حضور در فیلم لاتاری معروف شد.زیبا کرمعلی با وجود اینکه خیلی اهل حاشیه نیست و در فضای مجازی هم چندان حضور پررنگی ندارداما زیبا کرمعلی به تازگی تصاویری آتلیه ای و مجذوب کننده از خود منتشر کرد. زیبا کرمعلی علاوه بر بازیگری نویسنده خوبی هم است و به گفته زیبا کرمعلی از 12 سالگی در حوزه نوشتن فعالیت می کند زیبا کرمعلی همچنین به تازگی کارگردانی یک فیلم کوتاه به نام تهاتر را هم برعهده داشته که در جشنواره فیلم کوتاه ایرلند پذیرفته شده است.

زیبا کرمعلی چگونه بازیگر شد؟

زیبا کرمعلی متولد 12 آذر 1375 و ساکن کرج است. او در کنکور سراسری رتبه 8 کشور و 2 منطقه را آورده بود، اولین تجربه سینمای زیبا در فیلم بود و ماجرای حضور زیبا در لاتاری مهدویان هم شندنی است.

در سال 95 عوامل فیلم ماجرای نیمروز در یک همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه هنرحضور پیدا می کنند که از این طریق با زیبا کرمعلی که عضو ادبی دانشگاه بوده آشنا می شوند.

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز از خانوم کرمعلی برای فیلم جدیدش دعوت می کندبه این صورت او بعنوان بازیگر در فیلم لاتاری بدون هیچ تجربه ای بازی می کند.

زیبا مادر بسیار جوان و خوش چهره ای هم دارد که وقتی با هم در مقابل لنز عکاسان قرار گرفتند باعث تعجب حضار شدند.

منبع: شایانیوز

منبع: رکنا
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 571

به "رونمایی از مادر خانم بازیگر لاتاری ! ، کدام جوانتر و زیباترند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از مادر خانم بازیگر لاتاری ! ، کدام جوانتر و زیباترند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید