عادل فردوسی پور یاد صدر را در تلویزیون زنده کرد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، برنامه فوتبال 120 در اولین قسمت از پخش سری نو، آیتم ویژه ای را به یاد حمیدرضا صدر با صدای عادل فردوسی پور پخش کرد.

عادل فردوسی پور یاد صدر را در تلویزیون زنده کرد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، آیتم ویژه فوتبال 120 برای حمیدرضا صدر، شامگاه پنجشنبه - اول مهر ماه - و در اولین قسمت از سری دهم این برنامه پس از مدتی تعطیلی روی آنتن رفت.

فردوسی پور در این آیتم که با تصاویری از حمیدرضا صدر همراه بود، بخش هایی از مقدمه آخرین کتاب مرحوم صدر با اسم از قیطریه تا اورنج کانتی: وقایع یک مرگ از پیش معین شده را به یاد او مرور کرد.

کتاب از قیطریه تا اورنج کانتی روایتی خودنوشت از زندگی این منتقد سینما و کارشناس فوتبال از روز های دست وپنجه نرم کردن با بیماری سرطان است.

در بخشی از کتاب می خوانیم: همه چیز با سرفه ای حین خواب شروع شد. مگر نه این که بسیاری از چیز های مهم حین خواب شروع شده اند؟ مگر نه این که رخداد های بزرگ معمولا از دل کوچک ترین وقایع برآمده اند؟ مگر نه این که پیشامد های بد بی خبر درِ خانه را کوبیده اند؟

سری تازه فوتبال 120 با اجرای حمید محمدی و تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، از ابتدای مهر ماه پخش خود را در شبکه ورزش شروع نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 504

به "عادل فردوسی پور یاد صدر را در تلویزیون زنده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادل فردوسی پور یاد صدر را در تلویزیون زنده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید