مقاله: بهترین سیگنال خرید، صندوق های سرمایه گذاری بورسی

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام شرکت سبدگردان آسمان، دانش مالی، تخصص، تجربه و وقت کافی، لازمه های اصلی بازار سهام است و هر سیگنالی که به سرمایه گذاران داده می گردد، بی شک ریسک سرمایه گذاران را افزایش می دهد. بورس بازار ذاتا نوسانی و به تبع ریسکی است، ازاین رو، ورود بدون دانش و تخصص و فقط بر مبنای سیگنال زدگی، بی شک ریسک را بالاتر می برد و خسارت های جبران ناپذیری را به سرمایه گذاران ناآگاه وارد می نماید.

مقاله: بهترین سیگنال خرید، صندوق های سرمایه گذاری بورسی

اگر شخص ریسک پذیر هستید و پیش بینی بازار صعودی را برای حداقل یک سال آینده دارید، این 2 صندوق گزینه های مناسبی برای سرمایه گذاری شماست. شما با حداکثر 2 درصد کارمزد، بسته ای از دانش مالی، تخصص و تجربه را یکجا با خود همراه دارید و بدون صرف زمان مطمئن ترین سرمایه گذاری را در بورس خواهید داشت.

بازدهی، کیفیت خدمات، استراتژی سرمایه گذاری و قدمت، مهم ترین مولفه های سرمایه گذاری در بازار سهام است.

این صندوق در یک سال منتهی به 31 تیرماه 1399 حدود 578 درصد بازدهی کسب نموده است. سرمایه گذاران علاقه مند برای تهیه واحدهای این صندوق می توانند با داشتن کد بورسی به وسیله سامانه معاملاتی کارگزاری مربوطه ورود نموده و نماد آساس را انتخاب و خرید نمایند.

این شرکت با ارائه مناسب ترین خدمات مالی در قالب سبدگردانی اختصاصی و صندوق های سرمایه گذاری توانسته است طی 9 سال، خود را در سطح برتر صنعت مالی و سبدگردانی کشور نگه دارد. استراتژی کسب بازدهی مطلوب با تمرکز بر حفظ اصل پول مبنای استراتژی سرمایه گذاری مدیریت دارایی آسمان است.

منبع مقاله: بهترین سیگنال خرید، صندوق های سرمایه گذاری بورسی

انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 544

به "مقاله: بهترین سیگنال خرید، صندوق های سرمایه گذاری بورسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین سیگنال خرید، صندوق های سرمایه گذاری بورسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید