تور ارزان برزیل: پیشنهاد برزیل برای تهاتر کالا با ایران

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ملاقات با لودمار گونسالوس دی آگیارنتو، سفیر جمهوری فدراتیو برزیل و هیات همراه با برشمردن ظرفیت های بالقوه همکاری در زمینه های معدن، پتروشیمی، صنایع پزشکی، صنایع کشاورزی، صنایع ماشین سازی، خودروسازی و کشت فراسرزمینی بر تقویت همکاری های بیش از پیش تاکید نمود.

تور ارزان برزیل: پیشنهاد برزیل برای تهاتر کالا با ایران

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش ایلنا، علیرضا پیمان پاک در دیدار با سفیر برزیل با اشاره به زمینه های توسعه تجارت با کشور برزیل به عنوان مهمترین کشور در منطقه امریکای لاتین و به عنوان یک بازار هدف دارای پتانسیل بالا برای توسعه همکاری های تجاری، این کشور را به عنوان یکی از کشورهای هدف و مقاصد صادراتی ایران برشمرد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به توجه جدی دولت درخصوص توسعه تجارت با کشورهای منطقه امریکای لاتین به خصوص برزیل ابراز امیدواری کرد با تنوع بخشی به محصولات صادراتی روابط تجاری فی مابین در راستای تعمیق هرچه بیشتر پیش برود.

پیمان پاک ضمن اشاره به فرصت های خوب تجاری دوجانبه در مورد مهیا بودن زمینه برای واردات خوراک دام از برزیل و امکان فرآوری و صادرات مجدد به کشورهای اطراف و منطقه، به فرصت های پیش رو در زمینه تامین خوراک دام برای واحدهای تازه اشاره نمود.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران بعلاوه در مورد همکاری با کشور برزیل در زمینه ایجاد زنجیره بین المللی و منطقه ای تامین کالا وتوسعه همکاری های بانکی و تهاتر میان دو کشور اعلام آمادگی کرد.

در این نشست سفیر کشور برزیل در ایران نیز ضمن ابراز تمایل کشورش به توسعه همه جانبه روابط میان دو کشور به اهمیت کشور ایران در منطقه آسیای میانه و به عنوان شریک مهم تجاری در این منطقه اشاره نمود.

وی از تمایل دولت برزیل برای توسعه روابط و آمادگی برای واردات اوره و محصولات پتروشیمی از ایران و در مقابل صادرات ذرت و نهاده های دامی برزیل اطلاع داد.

سفیر کشور برزیل در ایران بعلاوه به دیدار ها و جلسات برگزار شده با مسئولان ایرانی در مورد افزایش همکاری ها در حوزه های دارو و نانوتکنولوژی اشاره نمود.

در این جلسه نمایندگان شرکت های حاضر نیز ضمن اشاره به سابقه همکاری های بین دو کشور، از در دست تدوین بودن قوانین تازه اقتصادی و سرمایه گذاری در برزیل اطلاع داده و آمادگی خود را برای همکاری در زمینه توسعه تبادلات تجاری اعلام کردند.

بعلاوه در این نشست ضرورت تعامل سازمان توسعه تجارت ایران با آژانس تجارت و سرمایه گذاری برزیل موسوم به اپکس مورد تاکید نهاده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 672

به "تور ارزان برزیل: پیشنهاد برزیل برای تهاتر کالا با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان برزیل: پیشنهاد برزیل برای تهاتر کالا با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید