انتشار چهارمین چاپ کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند...

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب نیستان؛ اگر آدم برفی ها آب نشوند... عنوان اثری است از سیدعلی شجاعی در حوزه کودک و نوجوان که چاپ چهارم آن در 24 صفحه رحلی از سوی انتشارات کتاب نیستان به بازار نشر عرضه شده است.

انتشار چهارمین چاپ کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند...

این اثر از آموزشگاه آلمان Buch des Monats برنده جایزه منتخب سیزدهمین فستیوال بین المللی ادبی برلین شده و به زبان های آلمانی، کره ای، فرانسوی، روسی و سوئدی انتشار یافته است.

کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند اثر سیدعلی شجاعی و با تصویرگری الهه طاهریان به فهرست کتاب های یاری آموزشی مدارس آلمان راه پیدا کرد. ناشر سوئیسی این کتاب در شرح این خبر گفت: پس از انتشار کتاب به زبان آلمانی و انتخاب این اثر برای فستیوال بین المللی ادبی برلین، به مدت سه ماه تجربه تدریس این کتاب در تعدادی از مدارس برلین صورت گرفت، که نتیجه به دست آمده منجر به انتخاب این کتاب برای آموزش در همه مدارس آلمان با دانش آموزان 7 تا 12 ساله شد.

بعلاوه ما برای یاری به این آموزش، کتاب راهنمای معلمان و کتاب صوتی کنار اصل اثر را فراوری نموده ایم تا مباحث آموزشی حول محور این کتاب به صورت کامل و جامع در اختیار معلمان قرار بگیرد. این محتوای راهنمای معلمان شامل، معرفی نویسنده و کشورش، مباحث فلسفی مطرح شده در کتاب و شیوه بازبیان برای بچه ها، چگونگی برگزاری کلاس های تبادل فکری و نشست دانش آموزان و کلاس های پرورش خلاقیت بر اساس این داستان است.

کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند قصه بچه ها یک روستا است که با هزار شوق و آرزو و پس از انتظار بسیار می خواهند بزرگ ترین آدم برفی عمرشان را بسازند. یک روز کامل زحمت می کشند و یک آدم برفی خیلی خیلی بزرگ می سازند. غروب هم پدر و مادر هایشان را برای تماشا زحمت شان می آورند؛ و اما صبح روز بعد مردم روستا با دستورهای آدم برفی از خواب بلند می شوند. آدم برفی هزار جور دستور می دهد و همه مجبورند عمل نمایند. آدم برفی آن قدر دستور می دهد که آخر هم مقابل خورشید می ایستد و نمی گذارد بهار به روستا بیاید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 553

به "انتشار چهارمین چاپ کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار چهارمین چاپ کتاب اگر آدم برفی ها آب نشوند..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید