میزبانی را قبلاً از ایران گرفته بودند خبرنگاران

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، دراگان اسکوچیچ در مطلبی که منتشر نموده به جلسه مشترک خود با رئیس کمیته مسابقات AFC و نماینده بحرین اشاره نموده که نسبت به تصمیمات اعتراض داشته است.

میزبانی را قبلاً از ایران گرفته بودند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اتفاقات رقم خورده در ارتباط با میزبانی دیدارهای به جامانده انتخابی جام جهانی 2022 نکاتی را اشاره نمود. مطلبی که اسکوچیچ به آن اشاره نموده، به توضیح زیر است:

خطاب به تمامی فوتبال دوستان ایرانی؛

وقتی با آقای شین مَن گیل، رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا، در روز 26 بهمن ویدئو کنفرانس داشتیم، مستقیماً به ایشان خاطرنشان کردم که به عقیده من تمام تصمیمات از قبل گرفته شده و این کنفرانس تنها به حالتی تشریفاتی و فرمالیته برگزار شده است و من فایده ای در آن نمی بینم.

در ظاهر، آنها نظرات ما را خواستند، اما شک ندارم که همه چیز از قبل معین شده بود، چراکه وقتی صحبت از انجام بازی ها در فروردین یا تعویق آنها به خرداد بود، ناگهان پیامی روی صفحه مانیتور ظاهر شد که تعویق بازی ها قطعی شده.

چیزی که بیشتر تعجب مرا برانگیخت، زمانی بود که موضوع جلسه درباره تعویق بازی ها از فروردین به خرداد بود، و بدون هیچ مقدمه ای، نماینده بحرین آغاز به صحبت از میزبانی کرد که کاملاً باعث حیرت زدگی من شد.

گذشته از اینها، برایم قابل هضم نیست که چرا مسابقات حدود یک سال به تعویق افتاده اند. وقتی صحبت از صحت و سلامت انسان ها باشد، قطعاً حفظ سلامت افراد و رعایت پروتکل ها برایم بالاترین اولویت است. اما، ویروس کرونا دیگر موضوعی جدید نیست، و فکر می کنم که AFC تجربیاتی در زمینه برگزاری مسابقات در این یک سال پیدا نموده. من مصرانه از نمایندگان AFC خواستم تا از برگزاری رقابت های مختلف در اروپا الگوبرداری نمایند و پاسخ آنها به من چنین بود، شما متوجه تنوع قاره آسیا نیستید. حالا با این تصمیم، کاملاً متوجه تنوع در طرز برخورد شده ام. خلاف عرف.

در نظر من، AFC می بایست راهکاری پیدا می کرد که به نفع همه باشد - و نه یک تیم - و تصمیمی سازگار با روح ورزش می گرفت، اما در نهایت، تمام تیم ها باید با ما روبرو شوند و ما هم بدون شک حضوری قدرتمندانه خواهیم داشت و بر این موقعیت فائق خواهیم آمد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 225

به "میزبانی را قبلاً از ایران گرفته بودند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی را قبلاً از ایران گرفته بودند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید