هیچ مسئله ای برای تامین منابع در نسخه نویسی الکترونیک نداریم، پاسخگویی به بیمه شدگان در ایام تعطیلات تداوم دارد خبرنگاران

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای موفقیت نسخه نویسی الکترونیک که کار بسیار بزرگی است، استفاده می شود، گفت: هیچ مسئله ای در تامین منابع نخواهیم داشت.

هیچ مسئله ای برای تامین منابع در نسخه نویسی الکترونیک نداریم، پاسخگویی به بیمه شدگان در ایام تعطیلات تداوم دارد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری در بیست و ششمین جلسه بررسی فرایند اجرای طرح نسخه الکترونیک که با حضور مدیران ستادی و مدیران درمان تأمین اجتماعی استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: نسخه نویسی الکترونیک کار بسیار بزرگی است و با تلاش های تمامی همکاران در سراسر کشور به خوبی پیش رفته است.

وی با بیان اینکه مدیران واحد های اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور نقش مهمی در پیشبرد این برنامه ملی دارند، گفت: این برنامه به عنوان اولویت اول سازمان باید مورد توجه تمامی همکاران باشد و پاسخگویی و اطلاع رسانی مناسب به جامعه بایستی مورد توجه قرار گیرد.

سالاری گفت: در ایام تعطیلات نوروز، پاسخگویی در مراکز درمانی این سازمان تعطیل نیست و افرادی که ناگزیر هستند به مراکز درمانی مراجعه کنند، با آرامش خاطر و بدون نگرانی خدمات خود را دریافت کنند.

وی همچنین تاکید کرد: درایام نوروزی از امکانات واحد های نظارتی برای بازرسی از مراکز درمانی، بستری و پاراکلینیک استفاده می شود.

سالاری اظهار امیدواری کرد به زودی تمامی خدمات درمانی در بستر الکترونیک صورت گیرد.

وی از تلاش های مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی برای پیشبرد این طرح قدردانی کرد و گفت: این کار از بزرگترین پروژه های آی تی کشور است و موفقیت در این پروژه بزرگ، اهمیت زیادی در سطح ملی دارد.

در این جلسه، تعدادی از مدیران ستادی و مدیران درمان تأمین اجتماعی استان ها به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 233

به "هیچ مسئله ای برای تامین منابع در نسخه نویسی الکترونیک نداریم، پاسخگویی به بیمه شدگان در ایام تعطیلات تداوم دارد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ مسئله ای برای تامین منابع در نسخه نویسی الکترونیک نداریم، پاسخگویی به بیمه شدگان در ایام تعطیلات تداوم دارد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید