کسب و کار

خبرنگاران عناوین روزنامه های 29 آذر ماه خراسان رضوی

روزنامه های خراسان رضوی روز شنبه بیست و نهم آذر ماه 1399 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان های برجسته آنها مرور می گردد.

9 بهمن 1399

دریافت تست کرونا از دانشجویان با وجود آموزش آنلاین

دانشگاه ایلینوی(Illinois)آمریکا تعداد آزمایش های تست کرونا از دانشجویان با استفاده از بزاق دهان را به یک میلیون رساند.

3 بهمن 1399

قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا مقررات بیمارستان ملی بچه ها ایالات متحده را با برداشتن ماسک از صورتش برای خواندن کتابی برای بچه ها نقض کرد.

29 دی 1399

فولیکولیتیس چیست و چه علائمی دارد؟

فولیکولیتیس التهاب و عفونت فولیکول های مو است که در هر نقطه ای روی پوست پدیدار می شود. خارش پوست و جوش از علائم این گونه عفونت ها هستند.

28 دی 1399

اینستاگرام و فیس بوک به فروش می&zwnjرسند؟

کمیسیون تجارت فدرال آمریکا از فیس بوک شکایت نموده و ممکن است این شرکت مجبور به فروش اینستاگرام و واتس اپ گردد. این خبری است که شوکه کننده محسوب می گردد.

19 دی 1399

بزرگترین پهپاد دنیا ماهواره به فضا می برد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، یک استارت آپ آمریکایی بزرگترین پهپاد دنیا برای پرتاب ماهواره به فضا را ساخته است. این پهپاد می تواند هر 18 دقیقه یکبار محموله جدیدی را به فضا ببرد.

13 دی 1399

فیلم های دیوید فینچر از بدترین تا بهترین در آستانه اکران فیلم منک

اگر به صفحه imdb دیوید فینچر نگاه کنید ممکن است فکر کنید هرگز نمی شود بهترین فیلم های او را ردیف کرد. در کارنامه اش 93 فیلم به عنوان کارگردان وجود دارد اما نگران نباشید. بیشتر آن ها فیلم های کوتاه و موزیک ویدیو و حتی سریال هستند و فقط یازده فیلم بلند تا امروز...

2 دی 1399

قیمت جدید شیر خام اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس آخرین تصمیم گیری های کارگروه ستاد تنظیم بازار اعلام شد که با توجه به درخواست تشکل ها و انجمن های مربوطه و وزارت جهاد کشاورزی برای اصلاح نرخ شیر خام و محاسبه سهم اثر نرخ جدید نهاده ها و سایر هزینه های فراوری، کمیته مربوطه با...

2 دی 1399

خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند

کرج - خبرنگاران - معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ساوجبلاغ با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا گفت : حضور کارمندان در ادارات این شهرستان به صورت یک سوم بوده و باید دستگاه های اجرایی این شهرستان مصوبه های کرونایی را رعایت نمایند.

1 دی 1399

بسته حمایتی اصناف به ستاد ملی مدیریت کرونا ارائه شد

رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا از جمع بندی بسته حمایتی اصناف در طی اعمال محدودیت ها در طرح جدید مقابله با کرونا و ارائه به ستاد ملی خبر داد: در این بسته حمایتی مواردی همچون بیمه، اجرای چک ها و حمایت از اصناف به طور کلی مدنظر قرار گرفته...

30 آذر 1399

واکسن کرونا؛ یک تنه بورس جهانی را سبز و قرمز می نماید

اخبار مثبت و امیدوارنماینده بیشتر در مورد فراوری نهایی واکسن کرونا موجب شده تا بازارهای جهانی بار دیگر اعتمادبه نفس بیشتری پیدا نمایند.

29 آذر 1399