خودرو

خوش شانسی محمود فکری و علیرضا منصوریان!

شاید منصفانه نباشد که این همه زود محمود فکری را مقصر ناکامی استقلال معرفی کرد اما او حالا با پوست و استخوان درک می نماید که استقلال، نساجی نیست.

6 بهمن 1399

استقلال در مشهد صدرنشین شد

تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:45 امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف تیم شهر خودرو رفت و با نتیجه 2 بر صفر به فزونی دست یافت. سبحان خاقانی (12) و محمد دانشگر (45) برای استقلال در این بازی پیروز به گلزنی شدند.

19 دی 1399

رأی کمیته شرایط در انتظار امضای دبیرکل، پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور بسته می&zwnjشود؟

کمیته شرایط فدراسیون فوتبال رأی خود در پرونده دو بازیکن تراکتور تبریز و استقلال و نحوه جدایی آنها از باشگاه های سابق شان را صادر نموده است.

14 دی 1399

آزادسازی واردات خودرو؟

خبرنگاران : بر اساس لایحه بودجه سال بعد، دولت حدود 2000 میلیارد تومان درآمد عوارض گمرکی از محل واردات خودرو پیش بینی کرده است، این بودجه یعنی ممنوعیت 2 ساله واردات خودرو خاتمه می یابد.

13 دی 1399

خبرنگاران توزیع روزانه 500 تن بذر گندم در گلستان و چند خبر کوتاه

گنبدکاووس - خبرنگاران - توزیع روزانه 500 تن بذر گندم، برگزاری مزایده سه بنای تاریخی گلستان برای واگذاری به بخش خصوصی، افزایش 6 تا هفت درجه ای دما و کاهش 79 درصدی وقوع شرارت در گنبدکاووس از جمله اخبار کوتاه امروز چهارشنبه گلستان است.

4 دی 1399

خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند

کرج - خبرنگاران - معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ساوجبلاغ با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا گفت : حضور کارمندان در ادارات این شهرستان به صورت یک سوم بوده و باید دستگاه های اجرایی این شهرستان مصوبه های کرونایی را رعایت نمایند.

1 دی 1399

ورود سومین کاروان نظامیان آمریکا از سوریه به عراق در یک هفته

سومین کاروان نظامیان آمریکایی متشکل از شماری خودرو و تانکر در طول کمتر از یک هفته، از سوریه وارد عراق شد.

30 آذر 1399

بسته حمایتی اصناف به ستاد ملی مدیریت کرونا ارائه شد

رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا از جمع بندی بسته حمایتی اصناف در طی اعمال محدودیت ها در طرح جدید مقابله با کرونا و ارائه به ستاد ملی خبر داد: در این بسته حمایتی مواردی همچون بیمه، اجرای چک ها و حمایت از اصناف به طور کلی مدنظر قرار گرفته...

30 آذر 1399

مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا روی کاغذ چیزی را تغییر نمی دهد، ضرورت ایجاد فضای امنیتی برای سلامت مردم

مدیر بخش اورژانس بیمارستان سینا گفت: فرایند اجرای محدودیت های ترددی کرونا در شهر ها به ویژه در تهران باید تغییر کند تا مردم فضای امنیتی برای تامین سلامت خود را حس کنند.

30 آذر 1399

صدور 16.7 میلیون کارت سوخت برای حفظ سامانه هوشمند

یک سال از زمان سهمیه بندی بنزین و اجباری شدن استفاده از کارت سوخت در کشور می گذرد. در این یک سال اما منتقدان دولت، مدام از حذف کارت سوخت توسط وزارت نفت در سال های گذشته صحبت نموده اند و اینکار را باعث افزایش مصرف بنزین و همچنین بار اقتصادی بیشتر بر اقتصاد...

29 آذر 1399

احتیاط و اولویت بندی برطرف تحریم ها؛ در دوران بایدن

در شرایطی که پیش بینی می گردد در آینده ای نزدیک بخشی از تحریم های ظالمانه کمرنگ می گردد، این سؤال به وجود می آید که همکاری دولت و مجلس در برطرف تحریم ها باید چگونه باشد؟ قبل از پاسخ به این سؤال ابتدا باید تحریم های وضع شده را رصد کرد. بخشی از تحریم های وضع...

29 آذر 1399

پلیس راهور تهران گفت: دزد پژو حین سرقت دستگیر شد

مامور راهور وقتی دزد را در خودروی سرقتی دید دست به کار شد.

29 آذر 1399

کلاهبرداری جدید مجازی درایام کرونا: ثبت نام تردد در تعطیلات دوهفته ای!

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: کلاهبرداران با ایجاد سایت های جعلی در پوششثبت نام تردد در سامانه های حمل و نقل درون و برون شهری در ایام محدودیت های کرونا اقدام به سرقت اطلاعات هویتی و بانکی شهروندان می کنند.

29 آذر 1399