تحویل کارت های سوخت درخواستی به پست

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت سوخت آزاد جایگاه داران بسته به فروش و مراجعه خودرو به جایگاه های عرضه سوخت در اختیار مالکان قرار گرفته است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

تحویل کارت های سوخت درخواستی به پست

به گزارش تسنیم، علی اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در نشست هماهنگی با مدیران منطقه ها سی وهفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، گفت: کارت سوخت آزاد اضطراری در همه جایگاه ها موجود است و مردم می توانند بدون کمترین مسئله ای سوخت مورد احتیاج خود را دریافت نمایند، اما توصیه می گردد که هموطنان با استفاده از کارت شخصی خود، این شرکت را در فرهنگ سازی استفاده از کارت های شخصی سوخت به منظور بهبود نظام توزیع بنزین کمک نمایند.

وی با اشاره به بند ح تبصره 14 قانون بودجه کشور مبنی بر تکلیف وزارت نفت برای توزیع بنزین به وسیله کارت های سوخت شخصی، اضافه نمود: باید فرهنگ سازی مطلوب در این زمینه انجام گردد تا ساماندهی لازم در این زمینه میدور باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر پایش و رصد دائمی وضع جایگاه های سوخت کشور در همه منطقه ها سی وهفت گانه، گفت: در روند ساماندهی نظرات مردم در همه مجاری عرضه به منظور تامین رفاه بیشتر مردم و برطرف چالش های احتمالی اخذ و نسبت به برطرف نواقص اقدام خواهد شد.

نژادعلی تأکید کرد: باوجود مسائل موجود برای تأمین کارت های خام با کوشش های صورت گرفته در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همه درخواست های صدور کارت سوخت المثنی و خودرو های نوشماره تا اسفندماه فراوری و تحویل پست شده است که براساس اطلاع واصله بیش از 95 درصد آن ها تحویل مردم شده و مابقی در باجه معطله پست است که از شرکت پست خواسته شده که یک مرتبه دیگر به آدرس مالکان ارسال گردد.

وی توضیح داد: هموطنانی که هنوز کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده اند، می توانند به وسیله سامانه پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به شماره 09627 از تازه ترین وضع کارت سوخت خود آگاه شوند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بعلاوه با تأکید بر اینکه بیش از 95 درصد مردم هم اکنون کارت سوخت شخصی دارند، کفت: استفاده از این کارت باید در اولویت قرار بگیرد، اما کارت آزاد اضطراری نیز برای موارد ضروری در جایگاه ها موجود است تا افرادی که کارت شخصی به همراه ندارند یا کارت سوخت شخصی آن ها مفقود شده یا سهمیه آن ها به اتمام رسیده است، از این کارت ها استفاده نمایند.

نژادعلی اضافه نمود: ساماندهی کارت های سوخت مجاری عرضه احتیاجمند همت و همکاری بین دستگاهی و بین مردم و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی است و شرکت پخش نیز نظارت و پایش لازم را به منظور به خاتمه رساندن موفقیت آمیز این طرح انجام خواهد داد.

وی بیان نمود: کارت سوخت آزاد جایگاه داران بسته به فروش و مراجعه خودرو به جایگاه های عرضه سوخت در اختیار مالکان قرار گرفته است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد و هدف تنها ساماندهی شرایط توزیع سوخت در مجاری عرضه کشور است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1402 بروزرسانی: 30 فروردین 1402 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 927

به "تحویل کارت های سوخت درخواستی به پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل کارت های سوخت درخواستی به پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید