دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند.

دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند

محمدصالح جوکار ضمن بیان اینکه باید سدها و موانع توسعه گردشگری برداشته شوند، اظهار کرد: یکی از لازمه های مانع زدایی و تحقق شعار سال با اصلاح قوانین و یاری به تسهیل و حمایت از این صنعت بستگی دارد.

وی با بیان اینکه گردشگری طی چند مدت اخیر به واسطه کرونا متضرر شده است، توضیح داد: مسلما فراکسیون گردشگری درصدد برطرف موانع موجود برآمده است و قطعا هم می توان با وجود شرایط موجود و شرایط پرنوسان کنونی در حوزه کرونا، این صنعت را مورد حمایت قرار داد در عین حال نباید اجازه بدهیم صنعت گردشگری شکست بخورد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به این که دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند، گفت: دستگاه های خدمات رسان که تحت نظارت وزارت خانه های متعدد هستند باید شرایط را تسهیل نمایند و درک خود را نسبت به فشارهای وارد شده به این صنعت بالا ببرند.

جوکار با تاکید بر اینکه باید سیاست حمایتی و تسهیل شرایط بر گردشگری واقع گردد، گفت: صاحبان این صنعت باید حمایت شوند و با این حمایت میتوان از فشارهای کمرشکن ناشی از تعطیلی های کرونا کاست.

منبع: همگردی
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 345

به "دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های خدماتی باید در اولویت حمایت از صنعت گردشگری باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید