هدیۀ 20 گیگابایتی ایرانسل برای استادان حوزه و دانشگاه فعال شد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، بستۀ هدیۀ اینترنت 20 گیگابایتی ایرانسل برای استادان حوزه و دانشگاه فعال شد.

هدیۀ 20 گیگابایتی ایرانسل برای استادان حوزه و دانشگاه فعال شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این بستۀ هدیه، بر اساس ابلاغ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با توجه به درخواست استادان حوزه و دانشگاه، با هدف تسهیل در فرایند های آموزش آنلاین در روز های همه گیری بیماری کرونا، بر روی حساب آنان فعال شده است.

این بسته، با اعتبار سه ماه از زمان فعال سازی، قابل استفاده است.

پیش از این، ایرانسل در زمان شروع سال تحصیلی نیز، بستۀ اینترنت هدیۀ 120 گیگابایتی را برای استادان حوزه و دانشگاه فعال نموده بود. بستۀ 20 گیگابایتی فعلی، بر اساس فهرست ابلاغی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر روی حساب استادان حوزه و دانشگاه مشترک ایرانسل، فعال شده و در دسترس آنان قرار گرفته است.

ایرانسل با شروع شیوع بیماری کرونا در ایران در سال 1398 و نیز در سال 1399، هدایای اینترنت رایگان مختلفی را به دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، خبرنگاران و مشترکان اینترنت پرسرعت ثابت خود نیز اختصاص داده بود.

ایرانسل همچنین در راستای مسؤولیت اجتماعی خود و برای تسهیل زندگی و مطلع سازی مشترکان درباره بیماری COVID-19، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارائۀ اینترنت ثابت رایگان، یاری نقدی به مراکز درمانی و نهاد های مرتبط با پیشگیری و درمان کرونا در استان های مختلف، دورکاری حداکثری کارکنان، بسترسازی برای ایجاد جلسات بعضی نهادها، سازمان ها و کسب و کار ها (از جمله مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی)، رایگان کردن محتوا های ارائه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، ارائه مکالمه رایگان به مدافعان سلامت، اهدای تبلت، سیم کارت و دیتای رایگان به دانش آموزان مناطق محروم، افزایش درگاه های پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من، تغییر اعلان های اطلاع رسان تماس های شبکه، ارائه اینترنت هدیه به معلمان دلسوز، و تغییر موقت نام شبکه را به نتیجه رسانده است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 327

به "هدیۀ 20 گیگابایتی ایرانسل برای استادان حوزه و دانشگاه فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیۀ 20 گیگابایتی ایرانسل برای استادان حوزه و دانشگاه فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید