با حضور بایدن، سیاست های چپگرایانه، آزادی بیان را خفه می سازد

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، خبرگزاری خبرنگاران- همزمان با نزدیک شدن به مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا، سفیر سابق این کشور در سازمان ملل همچنان رئیس جمهور منتخب آمریکا را به تحت تاثیر سیاست های چپگرایانه قرار دریافت متهم می نماید و تاکید دارد، حزب دموکرات یک سیاست مالی سوسیالیستی را دنبال خواهد نمود که آینده کل آمریکا را تهدید می نماید.

با حضور بایدن، سیاست های چپگرایانه، آزادی بیان را خفه می سازد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه هشدار داد: با روی کار آمدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، همه ما باید نگران سیاست های چپگرایانه باشیم. سیاست های چپگرایانه آزادی بیان را به اسم آزادی خفه خواهد نمود و سیاست های تبعیض آمیز را به اسم برابری وضع می نماید و این کار را با دیدگاهی انجام می دهد که هیچ شباهتی به آمریکایی که می شناسیم و دوستش داریم، ندارد.

هیلی در یک سری توییت سران لیبرال را به خاطر تسخیر شدن با سیاست های چپ گرایانه به باد انتقاد گرفت؛ افرادی که به گفته هیلی خواستار آزادی هستند اما می خواهند هر کسی را که با آنها مخالفت می نماید، سرکوب نمایند.

وی در توییتی نوشت: سران لیبرال با سیاست های چپ گرایانه تسخیر شده اند. این افراد خواستار آزادی هستند اما می خواهند هر کسی را که با آنها مخالفت می نماید، ساکت و کنترل نمایند. این افراد خواستار برابری هستند اما می خواهند جامعه جدیدی را بر مبنای تبعیض بنا نمایند. این افراد از همه قدرت های دولت برای رسیدن به دیدگاهشان استفاده می نمایند.

هیلی همچنین غول های فن آوری موسوم به بیگ تک را هدف گرفت و گفت: بیگ تک صداهای محافظه کار را سانسور می نماید و دیدگاه های چپ گرایانه خود را در جامعه ترویج می دهد.

وی در این باره در توییتی نوشت: جناح چپ دنیا بینی ضد آمریکایی خود را به کلاس های درس وارد می نماید. جناح چپ اتاق های هیات مدیره شرکت ها را قبضه نموده و کسب وکارها را وادار می سازند تا بر مبنای سیاست ها و نه منافع مشتریان و جوامع تصمیم گیری نمایند. بیگ تک صداهای محافظه کار را سانسور می نماید و دیدگاه های چپ گرایانه خود را در جامعه ترویج می دهد.

پیش تر هیلی در سری توییت های دیگری ضمن اعلام اینکه سوسیالیسم در سال 2020 جریان اصلی پیدا کرد، خواستار شروع مبارزه با این ایدئولوژی خطرناک که با جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا روی کار می آید، شد.

هیلی در توییتی در این باره نوشت: جناح چپ معتقد است که دولت بهترین را می داند. اگر سال گذشته چیزی به ما آموخته باشد آن این است که زمانی که دولت چگونگی اداره اقتصاد را دیکته می نماید، مردم آمریکا رنج می برند. اکنون با روی کار آمدن دولت بایدن زمان آن فرا می رسد که مبارزه برای کاپیتالیسم را از سر بگیریم.

این نخستین بار نیست که نیکی هیلی از بایدن و سیاست های چپگرایانه انتقاد می نماید. وی از اواخر سال 2018 میلادی که از دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا خارج شد، به جمع آوری یاری های اقتصادی برای نامزدهای جمهوری خواه کنگره یاری نموده است. وی در جریان سخنرانی در کنوانسیون ملی جمهوری خواستار از دموکرات ها به خاطر چشم پوشی از آشوب ها و خشم انتقاد کرد.

هیلی تنها کسی نیست که نسبت به سیاست های چپ گرایانه ابراز نگرانی نموده است. دونالد ترامپ بارها جو بایدن را به عنوان یک اسب تروآ توصیف نموده که خودش را به عنوان یک سیاستمدار میانه رو ارائه می نماید اما اگر انتخاب گردد آمریکا را به یک کابوس سوسیالیست تبدیل می نماید.

نیکی هیلی پیش تر نیز در انتقاد از جناح چپ و جو بایدن گفته بود که آنها برای ایران، داعش و چین کمونیست خوب هستند و برای هر کسی که می خواهد آمریکا عذرخواهی کند، ممتنع گردد و ارزش هایش را کنار بگذارد یک نعمت الهی محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 113

به "با حضور بایدن، سیاست های چپگرایانه، آزادی بیان را خفه می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حضور بایدن، سیاست های چپگرایانه، آزادی بیان را خفه می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید