خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، کرج - خبرنگاران - معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ساوجبلاغ با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا گفت : حضور کارمندان در ادارات این شهرستان به صورت یک سوم بوده و باید دستگاه های اجرایی این شهرستان مصوبه های کرونایی را رعایت نمایند.

خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند

تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان ساوجبلاغ در تماس تلفنی با خبرنگاران مدعی شدند که مصوبه ستادملی کرونا در مورد حضور یک سوم کارکنان ادارات در این شهرستان رعایت نمی شود.

رضا محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: گفت: بر اساس ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا ، شهرستان ساوجبلاغ در محدوده قرمز کرونایی بوده و در این شهرستان فعالیت مشاغل گروه های 2، سه و چهار از امروز شنبه یکم آذرماه ممنوع شده است.

وی اضافه کرد: مشاغل گروه یک شامل نیازمندی های مردم از جمله درمان، داروخانه ها، فروشگاه های موادغذایی، عرضه گوشت و مرغ ، تمام فروشگاه های تامین مایحتاج مردم، دستگاه های خدمات رسان، واحدهای تولیدی و صنعتی ، تعمیرگاه ها و مراکز عرصه مصالح ساختمانی است که در طرح محدودیت گنجانده نشده است.

محمدی گفت: ورود خودروهای غیربومی به ساوجبلاغ ممنوع است و همچنین از خروج خودروهای بومی از شهرستان نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ساوجبلاغ توضیح داد: حضور کارمندان در این شهرستان به صورت یک سوم بوده و اداراتی که غیر ضروری هستند و نیازی به بازبودنشان نیست با حداقل کارکنان کار خواهند کرد.

وی بر ضرورت اعمال محدودیت های کرونایی تاکید نمود و اضافه کرد: برای اداراتی که از اعمال محدودیت ها اجتناب می نمایند نیز جرایمی تعیین شده و برای مدیر خاطی تا سه ماه انفصال از خدمات دولتی در نظر گرفته شده است.

وی از کارکنان ادارات خواست در صورت اعمال نشدن محدودیت مراتب را به صورت مستند به اداره سیاسی فرمانداری اعلام نموده تا هر چه سریعتر با خاطی برخورد شود.

محمدی با اشاره به بعضی مشاغل نوبت شب گفت: با توجه به اجرایی شدن محدودیت منع تردد از ساعت 21 شب تاچهار بامداد بعضی از مشاغل و کارخانه ها مانند پرسنل بیمارستان و غیره نیز تدابیری دیده شده و فهرست شماره خودرو آنها توسط مسوولان به فرمانداری ها ارسال شده تا مشمول جریمه نشوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 24

به "خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادارات ساوجبلاغ مصوبات کرونایی را رعایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید