قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها

به گزارش سرمایه گذاری ایکیوسی، ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا مقررات بیمارستان ملی بچه ها ایالات متحده را با برداشتن ماسک از صورتش برای خواندن کتابی برای بچه ها نقض کرد.

قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها

به نقل از سی ان ان، همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که هر سال از این بیمارستان دیدن می کند، امسال نیز بی توجه به همه گیری کووید - 19 و رکورد بی سابقه موارد ابتلا در واشنگتن، از این مکان دیدن کرد.

ملانیا به هنگام ورود به سالن اصلی بیمارستان ماسک بر صورت داشت، اما زمانی که در مقابل درختی نشست، ماسکش را برداشت. اگرچه وی فاصله اجتماعی را رعایت کرده بود، اما خط مشی بیمارستان همه ملاقات کنندگان را ملزم به زدن ماسک می کند.

دفتر بانوی اول آمریکا به درخواست سی ان ان برای توضیح درمورد علت انجام این کار و اینکه آیا وی مجوز آن را داشته است یا نه، پاسخی نداد.

از سویی، کاخ سفید گفت: با توجه به همه گیری کرونا، در این مراسم تعداد محدودی حضور داشتند و همه میهمانان ملزم به زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی بودند.

کاخ سفید یادآور شد که این جلسه با رعایت پروتکل های بهداشتی بخش کلمبیا برای سخنرانان عمومی انجام شد که به موجب آن، زدن ماسک برای فردی که درحال سخنرانی است، الزام آور نیست، مشروط بر اینکه فاصله لازم را از حضار حفظ شود.

در همین حال، دیانا تروس سخنگوی ملی بیمارستان بچه ها گفت: اولویت شماره یک ما در بیمارستان ملی بچه ها، سلامت بیماران، خانواده ها و کارمندان است.

وی اضافه نمود: طبق مقررات بهداشتی واشنگتن، زدن ماسک به هنگام سخنرانی الزامی نیست، مشروط بر اینکه کسی در فاصله شش فوتی (بیش از یک متری) سخنران نباشد.

ملانیا اوایل اکتبر (مهر ماه) همان زمانی که ترامپ به کووید - 19 مبتلا شد، گرفتار این بیماری شد. با این حال، کارشناسان بهداشتی می گویند معین نیست آنتی بادی ها تا چه مدت از بدن محافظت کنند، از این رو زدن ماسک برای افرادی که به کرونا مبتلا شده اند، توصیه می شود.

آمریکا این روزها شرایط دشواری را در ارتباط با بحران کرونا تجربه می کند.

دانشگاه جانز هاپکینز گفت که بیش از 303 هزار نفر در آمریکا ظرف 10 ماه بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند. همچنین انستیتو ارزیابی و معیارهای بهداشتی دانشگاه واشنگتن گفت که پیش بینی می شود که 186 هزار نفر دیگر نیز طی سه ماه آینده فوت کنند.

روز سه شنبه بطور بی سابقه 112 هزار و 819 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های آمریکا بستری شدند.

در حالی که کریسمس و شب سال نوی میلادی نزدیک می شود، این فرایند ناگزیر منجر به مرگ های بیشتر ناشی از ابتلا به کووید - 19 خواهد شد.

همچنین با وجود توزیع دُزهای بیشتری از واکسن فایزر،بایون تک در سراسر ایالات متحده، مقادیر کافی واکسن برای همه موجود نیست. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: s-iqc.ir شناسه مطلب: 71

به "قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونشکنی همسر ترامپ با برداشتن ماسک در جمع بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید